شنبه 28 فروردين 1400
Info-bus.tabriz.ir
آدرس: ایران -تبریز- میدان پنجم مرداد اداره مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه
تاریخ : شنبه 14 فروردين 1400
کد 3089

خبر

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریزوحومه خبرداد

تغییر ساعات فعالیت ناوگان اتوبوسرانی تبریز
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریزوحومه خبرداد
تغییر ساعات فعالیت ناوگان اتوبوسرانی تبریز
به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ایمان غنی زاده مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر گفت:  با توجه به تغییر ساعت رسمی کشور و بمنظور بهره مندی بیشتر شهروندان از خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی، ساعات کار ناوگان اتوبوسرانی ازروز یکشنبه 15 فروردین ماه سالجاری تغییر  خواهدیافت.
وی در ادامه افزود : در شش ماهه اول سالجاری  ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی در تمامی خطوط و مسیرهای شهری و حومه در روزهای عادی از ساعت 6/15 الی 20/30ارائه خدمات خواهند نمود.
غنی زاده همچنین گفت:  سرویس دهی ناوگان اتوبوسرانی در روزهای تعطیل و جمعه نیز در تمامی خطوط شهری و حومه  از ساعت 7/15  صبح آغاز و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از شهروندان خواست با توجه به شیوع موج چهارم کرونا ضمن خودداری از ترددهای غیر ضرور،  در زمان استفاده از ناوگان اتوبوسرانی حتما" از ماسک استفاده نموده و  فاصله اجتماعی را رعایت و کرایه سفر خود را نیز با استفاده از  کارت بلیت الکترونیکی شخصی پرداخت نمایند.  
غنی زاده در خاتمه تصریح کرد: در تمامی کیوسک های شارژ تمامی پایانه ها و نیز ایستگاههای مسیر تندرو، ماسک با قیمت مصوب دولتی عرضه می گردد و در پایانه های اتوبوسرانی  توسط ناظرین این سازمان نظارت بر استفاده مسافرین از ماسک انجام می گردد فلذا از تمامی شهروندان تقاضا داریم همکاریهای لازم را در خصوص رعایت دستورالعملهای بهداشتی(استفاده از ماسک، رعایت فاصله اجتماعی و استفاده از کارت الکترونیکی شخصی ) انجام دهند.