دوشنبه 23 تير 1399
Info-bus.tabriz.ir
آدرس: ایران -تبریز- میدان پنجم مرداد اداره مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه
تاریخ : سه شنبه 3 تير 1399
کد 2728

سرمایه گذاری در حمل ونقل درون‌شهری، نیاز تبریز

جلسه هم اندیشی و مشورت هیئت مدیره انجمن صنفی شرکت های مسافرتی با موضوع سرمایه گذاری و مشارکت در پروژه های حمل و نقل درون شهری

با حضور مدیر سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی و مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری در محل جلسات اداره سرمایه گذاری و مشارکت شهرداری تبریز برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه به نقل از شهریار، رضا جمالی در این نشست با اشاره به طرح های موفق حمل و نقل شهری در شهرها و کشورهای مختلف، گفت: سرمایه گذاری در موضوع حمل و نقل شهری با  رویکرد کاهش ترافیک و در جهت کاهش آلودگی در جنبه های مختلف هوا، بصری و صوتی با شیوه های مختلف می تواند شکل بگیرد و امروزه طرح های موفق آن در حمل و نقل ترکیبی مورد توجه کارشناسان امر قرار گرفته است.
وی مشارکت بخش خصوصی در موضوع حمل و نقل درون شهری را نیاز کلانشهر تبریز عنوان کرد و افزود: کاهش ترافیک در مرکز شهر به سبب اهمیت آن در کلانشهر تبریز یک چالش اساسی بشمار می آید.
در این جلسه، نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری، نحوه تهیه ون و میدل باس های جدید برای طرح حمل و نقل ترکیبی، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.