تاریخ : پنجشنبه 1 خرداد 1399     |     کد : 2681

با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران حوزه های مختلف صورت گرفت

تودیع و معارفه سرپرست معاونت اداری و مالی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

در این مراسم قاسم ثقتی به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه معرفی و از خدمات بهنام اصلی زاده قدردانی بعمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه مراسم تودیع و معارفه سرپرست معاونت اداری و مالی این شرکت با حضور مدیر عامل ، معاونین و مدیران برگزار گردید.

در این مراسم ایمان غنی زاده، سرپرست این شرکت به نقش معاونت اداری و مالی در پیشبرد اهداف مختلف شرکت اشاره کرد و افزود: این معاونت مستقیما" تاثیر مثبت در مدیریت درآمد و هزینه که یکی از اصول اساسی در مدیریت استراتژیک می باشد دارد .
وی خاطر نشان کرد: حوزه معاونت اداری و مالی نظارت کافی و لازم را بر مدیریت درآمدها نموده و در جهت اعتلای این امر مهم قدمهای موثری برداشته که امید است با حضور آقای ثقتی ضمن حفظ وضع موجود اقدامات شایسته در جهت  بهبود وضیعت نیز انجام پذیرد.
 سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه تصریح نمود: تغییر و تحول در هر سازمانی در جهت پیشرفت و رسیدن به وضعیت مطلوب امری عادی و در عین حال بسیار مهم می باشد.
در ادامه این مراسم مهندس بهنام اصلی زاده معاون سابق اداری و مالی شرکت واحد نیزضمن تشکر از همکاری و زحمات کارکنان شرکت در مدت 3.5 سال فعالیت خود در شرکت واحد، برای تمامی همکاران و نیز معاونین و مدیران آرزوی سلامتی و توفیق نمود.
در پایان این مراسم قاسم ثقتی به عنوان سرپرست معاونت اداری و مالی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه معرفی و از خدمات مهندس بهنام اصلی زاده قدردانی بعمل آمد. شایان ذکر است  مهندس اصلی زاده به سمت سرپرست معاونت مالی و اقتصادی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز منصوب شده است.


ش حاضری