سه شنبه 8 مهر 1399
Info-bus.tabriz.ir
آدرس: ایران -تبریز- میدان پنجم مرداد اداره مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه
تاریخ : يکشنبه 20 بهمن 1398
کد 2581

بیانیه یوم ا...22بهمن

شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

"حضور میلیون ها نفر در راهپیمایی ۲۲ بهمن هر سال نشانه ی متکی بودن انقلاب به ایمان مردم است. معنای این حضور انبوه و منسجم هر ساله این است که انقلاب اسلامی و نظام برخاسته از آن، متکی بر مردم و ایمان آنان است و علت اصلی ناتوانی دشمنان در متزلزل کردن نظام اسلامی نیز همین است." (مقام معظم رهبری)
بسم الله الرحمن الرحیم
"حضور میلیون ها نفر در راهپیمایی ۲۲ بهمن هر سال نشانه ی متکی بودن انقلاب به ایمان مردم است. معنای این حضور انبوه و منسجم هر ساله این است که انقلاب اسلامی و نظام برخاسته از آن، متکی بر مردم و ایمان آنان است و علت اصلی ناتوانی دشمنان در متزلزل کردن نظام اسلامی نیز همین است."  (مقام معظم رهبری)                                                                                                                  
يوم الله 22 بهمن يادمان حماسه پيروزي، روز استحكام پايه‌هاي انقلاب، روز تجديد ميثاق با آرمانهاي حضرت امام (ره)، روز بيعت مجدد با رهبر معظم انقلاب و روز اداي احترام به مقام شامخ شهداي سرافراز و همه ايثارگراني است كه در پيروزي انقلاب و حفظ دستاوردهاي آن، مشاركت داشته‌اند.
این روزِ بزرگ، جشن ملتی با ایمان، مصمم و انتخابگر است که از پرچم سربلند انقلاب اسلامی و شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» خود در گردنه ها و منزلگاه های دلهره آور تاریخ، همچون جانِ شیرین، حراست کرده و آن را گرامی داشته اند.
اینک انقلاب اسلامی، در حالی وارد چهل و یکمین سالگرد پیروزی خود می‌شود که وعده الهی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مبنی بر پیروزی ملت‌های مظلوم و مستضعف بر دولتمردان مستبد، در حال تحقق است و اینک ملت سربلند ایران، در آستانه چهل و یکمین  بهار آزادی با پیروی از رهبر انقلابی، شجاع و زمانشناس خود، راهبرد اصولی "نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی" را تابناک تر از پیش به جهانیان عرضه داشته و سرافرازانه  به طی مسیر پرافتخار شهیدان ادامه می دهد و بار دیگر  بر سر ياوه گوي بي منطق نظام كفر جهاني كه در شيپور تهديد و تحریم مي دمد، مقتدرانه با پیروی از رهبرو مولای خود فرياد مي زنيم كه ایرانی از تهدید نمی‌ترسد و با همه وجود در راه آرمان و اعتقاد پاكش جان خويش را نثار مي كند.
فرزندان انقلاب در شرکت واحد اتوبوسرانی تبریزوحومه نیز با درک این مهم و در آستانه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ضمن گراميداشت ياد و خاطره حضرت امام خميني(ره) و شهداي گرانقدر قيام عاشورائي ملت مسلمان ايران، آحاد ملت را به حضور گسترده در راهپيمائي يوم‌ا... 22 بهمن و تجديد بيعت با آرمانهای امام راحل (ره) و مقام معظم رهبري فرا می خواند.
                      ستادبزرگداشت دهه فجرانقلاب اسلامی شرکت واحداتوبوسرانی تبریز