سه شنبه 8 مهر 1399
Info-bus.tabriz.ir
آدرس: ایران -تبریز- میدان پنجم مرداد اداره مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه
تاریخ : دوشنبه 14 بهمن 1398
کد 2569

با حضور مدیرکل حراست شهرداری تبریز و مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه برگزار شد:

مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

در این مراسم مهندس اروج زاده به عنوان مدیر جدید حراست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، با حضور مدیرکل حراست شهرداری تبریز، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه و معاونین و مدیران این شرکت مراسم تودیع و معارفه مدیر جدبد حراست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه برگزار شد.
مهندس فتحیان مدیرکل حراست شهرداری تبریز در این مراسم گفت :میزان تاثیر و نقش انسانها در جامعه باید به سمت ایفای نقش مثبت و سازنده باشد و در این میان دیدگاه صیانتی حراست به سالم‌سازی محیط کمک می‌کند و ایجاد فضای سالم باعث رشد انگیزه های کاری و اعتماد عمومی می گردد.
وی در ادامه افزود: نقش حراست در سازمانها همیشه در کنار کارکنان و بعنوان دوست صمیمی تمامی واحدهای سازمانها جهت صیانت از حقوق عامه و بیت المال بوده است و در این بین هم نگاه مثبت توام با حساسیت نسبت به انجام درست و صحیح امورات و حل مسایل وجود دارد.
فتحیان به برجسته نمودن زحمات همکاران بالاخص همکاران شرکت واحد تاکید کرد و افزود: با توجه به زحمات کارکنان شرکت واحد، بوِیژه رانندگان زحمت کش این شرکت در ارائه خدمات از اول صبح تا پاسی از شب ، تلاش این زحمت کشان با هیچ حقوق مادی قابل جبران نیست و در جهت رضایت شهروندان و خداوند متعال بوده و اجرش محفوظ می باشد.
مدیر کل حراست شهرداری کلانشهر تبریز در خاتمه تصریح کرد: اجازه ندهیم با اشتباهات برخی که عمداً یا سهواً دچار پاره‌ای مشکلات می گردند نگاه شهروندان به کل خدمات و تلاشهای شبانه روزی  تغییر یابد و باید از اشتباهات و تخلفات پیشگیری کرد و برای ایجاد فضایی سالم تر تلاش نمود.
در ابتدای این مراسم فرخ جلالی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه نیز از تلاش نیروهای حراست در انجام وظایف محوله تقدیر نموده و حراست را یکی از مجموعه‌های متعهد و متدین و اثرگذار  در جهت  بالندگی سیستم و سالم سازی محیط کاری ،ایجاد امنیت و حفظ ارزش های کاری در ادارات و سازمان ها دانست .
شایان ذکر است در پایان این مراسم از خدمات عینی باهر مدیر سابق حراست تقدیر و مهندس اروج زاده به عنوان مدیر جدید حراست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه معرفی شدند.