سه شنبه 8 مهر 1399
Info-bus.tabriz.ir
آدرس: ایران -تبریز- میدان پنجم مرداد اداره مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه
تاریخ : يکشنبه 13 بهمن 1398
کد 2567

با کسب بیشترین آرای مردمی؛

ایرج شهین‌باهر چهره سال ۹۸ در بین شهرداران کشور شد

شهردار تبریز برای دومین بار با رای مردم به عنوان چهره سال در بین شهرداران کشور انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه به نقل از خبرگزاری شهریار، هفتمین جشنواره چهره سال با آرای مردمی به مدیران و مسئولان حوزه‌های مدیریت شهری، عمرانی و ساختمانی در حالی راس ساعت ۱۲ امروز دوازدهم بهمن ۹۸ به کار خود پایان داد که ایرج شهین باهر شهردار تبریز با کسب بیشترین آرا، برای دومین بار پس از سال 96، به عنوان چهره برتر سال در بین شهرداران کشور انتخاب شد.

در هفتمین جشنواره چهره برتر سال ۹۸ که در مجموع یک میلیون و ۲۶ هزار و ۳۱۶ رای به ثبت رسیده است، در دسته "شهرداران" ایرج شهین باهر شهردار تبریز با کسب ۱۳ هزار و ۶۴۷ رأی، از بین شهرداران ۱۸ شهر بالای ۵۰۰ هزار نفر به عنوان چهره برتر سال انتخاب شد. این در حالی است که در دسته شهرداران شهرهای زیر ۵۰۰ هزار جمعیت نیز بالاترین میزان، حدود ۱۰ هزار رای برآورد شد تا بدین ترتیب شهردار تبریز بیشترین میزان رای را در بین تمامی شهرداران کشور به خود اختصاص دهد.

ایرج شهین باهر پیش از این و در سال ۹۶ نیز با کسب بیشترین آرای مردمی، به عنوان چهره برتر سال انتخاب شده بود. شرکت چهره برتر هر سال در جشنواره سال آینده مجاز نیست و بر این اساس شهردار تبریز سال گذشته در ششمین جشنواره شرکت نکرده بود.

آئین اختتامیه و اهدای تندیس چهره های سال ۹۸، ۲۰ بهمن در سالن اسپیناس پالاس تهران برگزار می شود.