سه شنبه 8 مهر 1399
Info-bus.tabriz.ir
آدرس: ایران -تبریز- میدان پنجم مرداد اداره مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه
تاریخ : شنبه 12 بهمن 1398
کد 2565

پیام مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

بمناسبت آغاز دهه فجر و چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

ایام الله مبارک دهه فجر، تجلی مجاهدت ها و از خودگذشتگی های ملت عزیز ایران و شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس است که با رهبری امام راحل جوانه زد و با زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی به بار نشست.  
دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور روز‌هایی است که لحظاتش پر از همدلی در اوج فداکاری بود بی شک حفاظت از خون شهدا باعث دوام انقلاب تا به امروز بوده و در سایه سار حضور پر برکت رهبر معظم به پیشرفت روز افزون رسیده است.
در این ره گذر و طی قریب به 41 سال گذشته تحول عظیمی در عرصههای داخلی و بین المللی و حوزه های سیاسی، اقتصادی ، اجتماعی، فرهنگی و علمی صورت گرفت و در این راه دستاوردهای شگرفی پدید آمد؛ به طوری که نام ایران در حوزه های علمی و صنعتی بلندآوازه شد. با تجربه ای که از هشت سال دفاع مقدس و سالهای تحریم و فشارهای بین المللی کسب کرده ایم با تمام توان روند توسعه را ادامه می دهیم.  
امروز دانش و تجربه و توان جوانان ایرانی در همه ی عرصه ها  توانسته است چشم انداز تازه ای را در پیش روی جمهوری اسلامی  قرار دهد و به الگویی برای خود باوری و استفاده از توانمندی های داخلی برای کشورهای منطقه تبدیل شده است.
اینجانب در بهاری دیگر از انقلاب شکوهمند اسلامی، فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به تمامی مردم غیور ایران و به خصوص به فعالین عرصه حمل و نقل عمومی کلانشهر تبریز و همکاران گرامی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و آینده ای شکوفا همراه با  سلامتی ، سربلندی و خیر و برکت را برای آن عزیزان از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
 
                                                                                                                  فرخ جلالی- مدیرعامل و عضو هیئت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه