تاریخ : يکشنبه 10 آذر 1398     |     کد : 2504

توسط مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

تشریح مهمترین اقدامات مجموعه شرکت واحد در سه سال گذشته

تشریح مهمترین اقدامات مجموعه شرکت واحد در سه سال گذشته در مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در مراسم تجلیل از بازنشستگان این شرکت ضمن قدردانی از زحمات همکاران بازنشسته در طول مدت خدمت در شرکت واحد افزود: بی شک زحمات و تلاشهای شبانه روزی همکاران شرکت واحد به عنوان  سرمایه اصلی و فعالین بزرگترین ناوگان حمل و نقل عمومی کلانشهر تبریز تاثیر بسزایی در کسب رضایت شهروندان داشته است.
جلالی در ادامه به تشریح آخرین اقدامات شرکت واحد در زمان مدیریت خود در سه سال گذشته پرداخت و افزود: در سه سال گذشته مجموعاً 203 نفر از همکاران بازنشسته شده اند که به همراه 100 نفر بازنشسته قبلی، در زمان مدیریت فعلی و در سه سال گذشته تمامی  مطالبات و پایانکار آنان پرداخت شده است.
وی تصریح کرد:ارزش مجموعه املاک اتوبوسرانی نسبت به زمان قبل از مدیریت حاضر، به بیش از 27 برابر در حال حاضر رسیده است.
 مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اشاره به تامین اقلام یدکی و انبار گفت: در حال حاضر با تزریق اقلام انبار به ارزش 14میلیارد تومان در بحث انبار و تامین قطعات یدکی مشکل خاصی وجود ندارد.
جلالی افزود: با وجود مشکلات مربوط به تامین اتوبوس و فرسودگی ناوگان میانگین اتوبوس فعال از 550 دستگاه در روز به 590 دستگاه رسیده است. همچنین رکورد اتوبوس فعال در مهر ماه 98 با 635 دستگاه اتوبوس ثبت گردیده است.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرنی تبریز و حومه در ادامه گفت: در این مدت با تعویض مخازن و نوسازی تجهیزات پمپ گازوئیل از پرت و هدررفت 3000 لیتر گازوئیل در روز جلوگیری شده است.
جلالی در ادامه به کاهش 25 درصدی تصادفات در سه سال گذشته، اجرای طرح طبقه بندی مشاغل بعد از 20 سال ، بازسازی 280دستگاه اتوبوس، احقاق حقوق شرکت در خصوص سایه بانهای مسیر تندرو از 9 میلیارد به 5میلیارد تومان و عودت 4میلیارد تومان از این محل به  شرکت واحد اشاره کرد.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه خاطر نشان کرد: با وجود تمامی مشکلات مالی و عدم حمایت کامل دولت در بحث یارانه بلیت و با همکاری شورای شهر و شهرداری محترم در سه سال گذشته 94 دستگاه اتوبوس و مینی بوس نو از محل کمک صد در صدی شهرداری جهت نوسازی ناوگان خریداری شده است.
جلالی تصریح کرد بدلیل عدم کمک و حمایت دولت در نوسازی ناوگان با مشکل روبرو هستیم بطوریکه در حال حاضر بیش از 160 دستگاه اتوبوس با عمر بالای 12 سال فعالیت می نمایند. و این در حالیست طبق آخرین استاندارد، میانگین عمر ناوگان بایستی 10 سال باشد، در این خصوص نیز بایستی اقدامات و حمایت های اساسی توسط دولت محترم صورت گیرد.
مدیرعامل شرکت واحد در خاتمه گفت: با وجود تمامی مشکلات فوق و تغییر نرخ بنزین و اقبال عمومی به استفاده از ناوگان اتوبوسرانی، شرکت واحد در حال حاضر با تمامی ظرفیت در تمامی خطوط در خدمت همشهریان عزیز می باشد.
شایان ذکر است در پایان این مراسم از بازنشستگان شرکت واحد با اهداء لوح تقدیر و هدایا قدردانی گردید.


ش حاضری