تاریخ : شنبه 25 آبان 1398     |     کد : 2497

اصلی زاده قائم مقام شرکت واحد

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع رعایت اصول ایمنی و سلامت شغلی رانندگان  برای رانندگان شرکت واحد

به همت واحد آموزش شرکت، کارگاه آموزشی با موضوع رعایت اصول ایمنی و سلامت شغلی رانندگان  برای رانندگان شرکت واحد در فرهنگسرای الغدیر برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه بهنام اصلی زاده قائم مقام و معاون اداری و مالی این شرکت با اعلام این خبر افزود: کارگاه آموزشی با موضوع رعایت اصول ایمنی و سلامت شغلی رانندگان با سخنرانی مهندس عدل بخش کارشناس بهداشت و از اساتید دانشگاهی در فرهنگسرای الغدیر برگزار گردید. در این کارگاه توضیحات مفصلی در خصوص عوامل فیزیکی، شیمیایی، آرگونومیکی، بیولوژیکی و روانی که سلامت رانندگان را به خطر می اندازد ارائه و به اصلاح سبک زندگی، کاهش استرس، نحوه صحیح نشستن، پیاده روی و ورزش و... که تا حدود زیادی میتوان  عوارض این موارد را کاهش دهد تاکید شد.

قائم مقام شرکت واحد افزود: در این جلسه همچنین مواردی از جمله رعایت سرعت مطمئنه، رفتار مناسب با مسافرین، مسافرگیری در ایستگاهها،دریافت کرایه با کارت بلیت، انجام سرویس های تعریف شده  و....توسط معاونت اجرایی شرکت واحد عنوان و رانندگان نیز سوالات و مشکلات  خود را مطرح نموده  و راهکارهای عملی و کاربردی برای هر یک ارائه گردید.


ش حاضری