دوشنبه 23 تير 1399
Info-bus.tabriz.ir
آدرس: ایران -تبریز- میدان پنجم مرداد اداره مرکزی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه
تاریخ : پنجشنبه 23 آبان 1398
کد 2496

کسب مقام اول و سوم

نخستین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارمند شهرداری تبریز در رشته امادگی جسمانی توسط بانوان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

کسب مقام اول توسط اکرم عبداله زاده و مقام سوم توسط مهناز قاسم پور در نخستین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارمند شهرداری تبریز
به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه و به نقل از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز، مسابقه آمادگی جسمانی نخستین دوره المپیاد ورزشی بانوان کارمند شهرداری (جام شهدای بسیج) در سالن شهدای خطیب برگزار شد.

این مسابقه در 3 رده سنی 30-35 سال، 35-40 سال و بالای 40 سال برگزارشده و در پایان آن 3 کارمند برتر هر رده مشخص شدند.          

در رده 30-35 سال این مسابقه اکرم عبداله زاده از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه اول شد. نسیم قیاسی فرد از شهرداری منطقه (1) در جایگاه دوم ایستاد و سیما علیزاده از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز مقام سوم را از آن خود کرد.          

عنوان نخست رده 35-40 سال به اطلس تجدد از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رسید. مینا مکاریان از شهرداری مرکز به مقام دوم دست‌یافته و مهناز قاسم پور از شرکت اتوبوسرانی تبریز و حومه سوم شد.           

در رده بالای 40 سال نیز فهیمه اکبری از شهرداری منطقه (3) در جایگاه نخست ایستاد، شفیقه معدل نژاد از شهرداری منطقه (4) در رده دوم قرار گرفت و راحله صفری از سازمان میادین و ساماندهی مشاغل عنوان سوم این رده را به خود اختصاص داد.

مهتاب محمدزاده، ناهید فرضی نیا، پریسا اسکندرزاده و آذر رزمی به عنوان داور و مرضیه امیری نیز به عنوان مسئول برگزاری در این مسابقه حضور داشتند.        

گفتنی است با برگزاری این مسابقه، المپیاد ورزشی بانوان کارمند شهرداری تبریز در سال 98 به پایان رسید. این المپیاد با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و حوزه 3 بسیج شهرداری تبریز در رشته‌های مختلف برگزار شد.