تاریخ : يکشنبه 14 مهر 1398     |     کد : 2473

قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

آمادگی ناوگان اتوبوسرانی جهت خدمات دهی گسترده در قالب ستاد اربعین حسینی

در راستای رفاه و تسهیل در تردد زائرین اربعین حسینی در مرزمهران ،در اواخر هفته ی جاری کاروان اتوبوسهای شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز به شهر مرزی مهران اعزام خواهند شد.


به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه ، بهنام اصلی زاده قائم مقام این شرکت با اعلام این خبر افزود: پیرو اعلام قبلی توسط مدیرعامل محترم شرکت واحد و در راستای رفاه و تسهیل در تردد زائرین اربعین حسینی در مرزمهران ،در اواخر هفته ی جاری کاروان اتوبوسهای شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز به شهر مرزی مهران اعزام خواهند شد.

وی با بیان اینکه شاهد افزایش حضور زائرین برای شرکت در پیاده روی به مناسبت اربعین حسینی هستیم گفت به این دلیل برنامه ریزیها در جهت ارائه خدمات مطلوب به زائرین حسینی از اهمیت ویژه ای  برخوردار می باشد.
اصلی زاده خدمت رسانی به زائران حسینی را  کاری ارزشمند و شایسته تقدیر دانست وافزود:
با برنامه ريزي و هماهنگي هاي لازم و تامين ناوگان مورد نیاز، کاروانی از اتوبوسهای شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز  برای افزایش ایمنی در سفر و ارائه خدمات مطلوب  به عاشقان آقا اباعبدالله الحسین علیه السلام در حوزه حمل ونقل عمومی بتعداد بیش از 70 دستگاه اتوبوس بخش خصوصی بهمراه اکیپهای فنی و نظارتی در نظر گرفته شده است.

قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه تصریح کرد: مهمترین اولویت ما رفاه و آرامش زائرین حسینی است وبرهمین اساس تمهیدات لازم انجام گرفته تا ناوگان اعزامی کار جابجایی زائران اربعین حسینی  را به نحو مطلوب و با افتخار انجام دهند.
گفتنی است  از بیستم مهر ماه سالجاری کاروان اتوبوسرانی در قالب ستاد اربعین حسینی اعزام و با آن ستاد همکاری خواهند کرد.


ش حاضری