تاریخ : چهارشنبه 10 مهر 1398     |     کد : 2468

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز خبرداد:

اعلام آمادگی خودروسازان تبریزی برای تولید اتوبوس

سه شرکت خودرو ساز در تبریز برای تولید اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی این شهر اعلام آمادگی کردند

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه و به نقل از خبرگزاری شهریار، مهدی یوسفی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با اعلام خبر فوق گفت: توافقات اولیه برای تولید اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی تبریز با سه شرکت خودروساز انجام شده و جزئیات نهایی این همکاری هفته آینده مشخص می شود.
وی ادامه داد: در نشستی که با مدیران عامل شرکت های اسنا، آذهایتکس و آکیا داشتیم، هر سه شرکت آمادگی خود برای تولید اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی تبریز را اعلام کردند.
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در خصوص چگونگی تولید اتوبوس ها توسط شرکت های خودروسازی تبریز عنوان کرد: هر سه شرکت اعلام آمادگی کردند که با وجود مشکلات ناشی از تحریم، اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی شهر تبریز را تولید و در کمترین زمان ممکن تحویل دهند.
وی با اشاره به جزئیات و نتیجه نشست خود با مدیران عامل سه شرکت خودروسازی اسنا، آذهایتکس و آکیا، گفت: با توجه به اعلام آمادگی هر سه شرکت خودروسازی برای سرمایه گذاری در ناوگان اتوبوسرانی تبریز، شرکت اسنا اسناد و پورپوزال مربوط به فروش و سرمایه گذاری و شرکت های آذهایتکس و آکیا پورپوزال مربوط به فروش اتوبوس را ظرف یک هفته به معاونت حمل و نقل ارایه می دهند.
یوسفی افزود: بر این اساس این سه شرکت خودروسازی، سرمایه گذارهای معتبر در خصوص تولید اتوبوس های مورد نیاز ناوگان اتوبوسرانی تبریز را نیز معرفی می کنند.


ش حاضری