تاریخ : شنبه 6 مهر 1398     |     کد : 2460

طی تابستان ۹۸ انجام شد

ارائه ۱۷۲ هزارو ۳۴ نفر ساعت خدمات اتوبوس‌های تبریزگردی به گردشگران تابستانی

سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز از ارائه ۱۷۲ هزار و ۳۴ نفرساعت خدمات اتوبوس های تبریزگردی به گردشگران تابستانی خبرداد

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه و به نقل از خبرگزاری شهریار، رضا خلیلی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اینکه تابستان شمالغرب کشور بیشتر مورد توجه گردشگران قرار می گیرد تابستان امسال از سال های پررونق گردشگری برای تبریز بود و اتوبوس های تبریزگردی نیز همچون سال های گذشته مورد استقبال گردشگران قرار گرفت.
وی ادامه داد: ۳۰ دستگاه اتوبوس در دو شیفت کاری و در ۴ ایستگاه به مسافرگیری مشغول بودند که هر اتوبوس در قالب تور تبریزگردی و یک برنامه منظم ۴ ساعتی به معرفی اماکن فرهنگی، تاریخی، تفریحی و تجاری می پرداخت.
سرپرست سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز همچنین یادآور شد: ۱۵ دستگاه تاکسی از من بپرس نیز طی سه ماه گذشته ۱۵۸ هزار و ۹۲۵ مورد پاسخگویی به گردشگران انجام داده اند.
وی در ادامه از همکاری سازمان‌های اتوبوسرانی و تاکسیرانی برای اجرای طرح تابستانی با سازمان توسعه گردشگری قدردانی کرد.
خلیلی با اشاره به آمار بازدید موزه های زیرمجموعه شهرداری تبریز یادآورشد: تابستان گذشته موزه شهر و شهرداری تبریز با ۳۲ هزارو ۳۷ نفر بازدید در رتبه اول، موزه استاد شهریار با ۲۶ هزار و ۶۰۲ نفر بازدید در رتبه دوم بازدید موزه های شهرداری تبریز قرار دارد.


ش حاضری