تاریخ : يکشنبه 31 شهريور 1398     |     کد : 2456

همزمان با هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید

خدمات اتوبوسهای مسیر BRT اول مهر رایگان است

با موافقت شهردار محترم کلانشهر تبریز همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی جدید شرکت واحد اتوبوسرانی نسبت به ارائه خدمات ویژه به آحاد شهروندان بالاخص دانش آموزان و دانشجویان اقدام خواهد نمود.

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، فرخ جلالی مدیر عامل اتوبوسرانی شهر با اعلام این خبر گفت: با موافقت شهردار محترم کلانشهر تبریز همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و شروع سال تحصیلی جدید شرکت واحد اتوبوسرانی نسبت به ارائه خدمات ویژه به آحاد شهروندان بالاخص دانش آموزان و دانشجویان اقدام خواهد نمود.
جلالی از ارائه خدمات رایگان ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی در مسیر تندرو در اول مهر خبر داد و افزود: خدمات رایگان در اول مهر در راستای تکریم شهروندان، دانشجویان ، دانش آموزان و فرهنگیان به منظور ترویج و نهادینه سازی فرهنگ استفاده از حمل و نقل عمومی و به تبع آن کاهش بار ترافیکی، آلودگی هوا و جلوگیری از اتلاف وقت درسفرهای درونشهری با توجه به افزایش بار ترافیکی شهر در ایام بازگشایی مدارس، انجام خواهد شد.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی درخاتمه بر رسیدگی به نظافت اتوبوسها، سایه بانها و رفع نواقص فنی و اورهال ناوگان بمناسبت بازگشایی مدارس و افزایش تقاضای سفر تاکید کرد.


ش حاضری