تاریخ : شنبه 16 شهريور 1398     |     کد : 2448

اصلی زاده قائم مقام شرکت واحد

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع راهکارهای کاهش استرس و کنترل خشم در محیط کار برای رانندگان شرکت واحد

کارگاه آموزشی با موضوع راهکارهای کاهش استرس و کنترل خشم در محیط کار برای رانندگان  و مسئولین مناطق شرکت واحد در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد.

به گزارش وابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه بهنام اصلی زاده قائم مقام و معاون اداری و مالی این شرکت با اعلام این خبر افزود: کارگاه آموزشی با موضوع راهکارهای کاهش استرس و کنترل خشم در محیط کار برای رانندگان  و مسئولین مناطق شرکت واحد و با سخنرانی دکتر اکبری از اساتید دانشگاهی در فرهنگسرای الغدیر برگزار گردید.
وی افزود: با توجه به اینکه رانندگان شرکت واحد روزانه در ارتباط مستقیم با تعداد کثیری از شهروندان محترم هستند و از خدوم ترین افراد جامعه به شمار می آیند با  ارتقای شاخص های اخلاق و برخورد مناسب  رانندگان با شهروندان و بالعکس می توان  به اهداف سازمانی  وشهری سالم و پویا دست یافت.
اصلی زاده تصریح کرد: در این کارگاه مباحثی همچون تاثیر استرس بر بخشهای مختلف بدن و علائم و نشانه های آن ، شیوه های مختلف سازگاری با استرس از جمله داشتن برنامه روزانه متعادل، ورزش کردن، تکنیک های داشتن آرامش عقلانی و ذهنی، شوخ طبع بودن، دعا و نیایش و....ارائه گردید.
قائم مقام شرکت واحد افزود: همچنین تکنیکهای رعایت صبر وحوصله کافی در تکریم ارباب رجوع و سعی در جلب رضایت  شهروندان، تکنیکهای روانشناسی از جمله شناخت انواع ابراز خشم و بکارگیری آن در مواضع مختلف در جهت کاهش استرس شغلی و سلامت روان، اهمیت ندادن به قضاوت های نادرست دیگران و عدم برداشت منفی از رویدادها و...... ارائه شد.
شایان ذکر است در پایان این کارگاه آموزشی رانندگان سوالات و مشکلات  خود را عنوان و راهکارهای عملی و کاربردی برای هر یک ارائه گردید.


ش حاضری