تاریخ : چهارشنبه 6 شهريور 1398     |     کد : 2441

قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه عنوان کرد:

نظارت بر عملکرد ناوگان و رسیدگی به تخلفات اولویت کاری واحد نظارت و بازرسی است

تلاش واحد نظارت و بازرسی همواره بر این است تا با انجام وظایف خود و رسیدگی به نحوه ارائه خدمات و جلوگیری از تخلفات احتمالی در بخش ملکی و خصوصی ناوگان، شهروندان و مسافرین گرامی بتوانند از خدمات مناسبی در حوزه حمل و نقل عمومی برخوردار باشند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه بهنام اصلی زاده قائم مقام و معاون اداری-مالی این شرکت با اعلام این مطلب گفت: تلاش واحد نظارت و بازرسی همواره بر این است تا با انجام وظایف خود و رسیدگی به نحوه ارائه خدمات و جلوگیری از تخلفات احتمالی در بخش ملکی و خصوصی ناوگان، شهروندان و مسافرین گرامی بتوانند از خدمات مناسبی در حوزه حمل و نقل عمومی برخوردار باشند.
وی افزود: یکی از مهمترین اقدامات مهم این واحد فعالیت منظم و دوره ای گشتهای انتظامی می باشد که تاثیر مهمی در جلوگیری از بی نظمی و تخلفات احتملی در ارائه خدمات دارد و هم اکنون 6 گشت انتظامی در دو شیف صبح و بعد از ظهر در حال فعالیت  میباشند که دو دستگاه از خودروهای گشتهای انتظامی مجهز به دوربین می باشند.
اصلی زاده در ادامه اظهار داشت: از جمله اقدامات دیگر این واحد پاسخگویی و رسیدگی به شکایات و پیشنهادات، صدور مجوز و رسیدگی به امور کمک رانندگان، حضور فعال در خطوط اتوبوسرانی و نظارت مستمر بر کمیت و کیفیت ارائه خدمات، رسیدگی به تخلفات رانندگان و کمک رانندگان بخش خصوصی و ... می باشد.
وی در پایان گفت: همه تلاش ما بر این است تا با عملکرد بهتر شاهد ارائه خدمات بهتر و بیشتر و کاهش مشکلات در ناوگان اتوبوسرانی تبریز باشیم.
 


ش حاضری