تاریخ : سه شنبه 5 شهريور 1398     |     کد : 2438

قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه:

تداوم طرح  فعالیت و خدمات دهی اتوبوسهای تبریزگردی

طبق روال سالهای گذشته اتوبوسهای تبریز گردی تابستان امسال نیز در خدمت مسافرین گرامی و همشهریان عزیز می باشند و همچنان تا آخر فصل تابستان خدمات دهی اتوبوسهای گردشگری استمرار دارد.

 

 
به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، بهنام اصلی زاده قائم مقام و معاون ادای –مالی این شرکت با اعلام این مطلب افزود: طبق روال سالهای گذشته اتوبوسهای تبریز گردی تابستان امسال نیز در خدمت مسافرین گرامی و همشهریان عزیز می باشند و همچنان تا آخر فصل تابستان خدمات دهی اتوبوسهای گردشگری استمرار دارد.
وی در ادامه گفت: تعداد 14 دستگاه اتوبوس روزانه در این طرح در حال فعالیت میباشند که 6 دستگاه اتوبوس از ساعت 9/5 صبح الی 13 ظهر و تعداد 8 دستگاه اتوبوس از ساعت 4 الی 8/5 بعد از ظهر به ارائه خدمات می پردازند.
قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تصریح کرد: چهارراه شهید بهشتی، نصف راه، پارک مسافر، ائل گلی و خانه کارگر مکانهای شروع حرکت اتوبوسهای تبریز گردی به مقصد موزه ها، عینالی و تله کابین، لاله پارک و سایر مراکز تفریحی و فرهنگی شهر می باشند.
اصلی زاده در پایان از جمله مزیتهای راه اندازی اتوبوسهای گردشگری را کاهش ترافیک و سهولت دسترسی به مراکز فرهنگی وتفریحی دانست و گفت: گردشگران و مسافرین و حتی شهروندان تبریز با راحتی بیشتر و اطمینان خاطر می توانند با استفاده از اتوبوسها تبریزگردی سفری خاطره انگیز را تجربه نمایند.  


ش حاضری