تاریخ : دوشنبه 14 مرداد 1398     |     کد : 2425

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه:

کلید حل  برخی مشکلات مسیر تندرو  در دست شهرداریهای مناطق و سایر سازمانها است

مدیر عامل اتوبوسرانی در جلسه مجمع عمومی این شرکت گفت: وجود برخی مشکلات در مسیر تندرو باعث کم رنگ شدن  خدمات رسانی به همشهریان و مسافرین گرامی گردیده است .

 به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه فرخ جلالی مدیر عامل این شرکت در جلسه مجمع عمومی این شرکت با اعلام این مطلب گفت: وجود برخی مشکلات در مسیر تندرو باعث کم رنگ شدن  خدمات رسانی به همشهریان و مسافرین گرامی گردیده است که از جمله این مسائل وجود بریدگیهای زیاد در مسیر تندرو و همچنین وضیعت آسفالت و کف برخی ایستگاهها می باشد.
جلالی افزود: در مسیر تندرو 93 مورد بریدگی وجود دارد و از جمله علتهای بالقوه وقوع تصادفات و کاهش سرعت اتوبوسها در این مسیر می باشد ولی علیرغم اعلام و مکاتبات مکرر این مطلب تاکنون اقدامی از سوی مراجع ذیربط در این رابطه انجام نپذیرفته است .
وی همچنین در خصوص رسیدگی به وضیعت تعدادی از ایستگاههای مسیر تندرو اظهار داشت: از سال گذشته مقرر شده بود  تعداد 23 مورد از ایستگاههای مختلف مسیر تندرو  توسط مناطق مختلف شهرداری مورد بازسازی قرار گیرد که این مورد نیز تا بحال محقق نشده است و  علیرغم پیگیریهای صورت گرفته، متاسفانه از طرف مناطق شهرداری اقدامی در این خصوص انجام نگرفته است.
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در پایان گفت: اگر در خصوص مسائل و موانعی  که در مسیر خدمات رسانی به همشهریان و مسافرین گرامی وجود دارد و راه حل آنها در اختیار اتوبوسرانی نیست، اقدامات مناسب و سریع صورت گیرد شاهد ارائه خدمات حمل و نقل عمومی مطلوبتر در کلانشهر تبریزخواهیم بود.
 


ش حاضری