تاریخ : چهارشنبه 26 تير 1398     |     کد : 2413

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه عنوان کرد

آغاز اجرای طرح بهسازی ایستگاههای BRT

با توجه به تجربیات موفقیت آمیز سال گذشته در بهسازی تعدادی از ایستگاه های BRT  ، عملیات اجرائی بهسازی برخی از ایستگاهای مسیر تندور آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت واحداتوبوسرانی تبریز و حومه، فرخ جلالی مدیر عامل این شرکت با اعلام این مطلب گفت: با توجه به تجربیات موفقیت آمیز سال گذشته در بهسازی تعدادی از ایستگاه های BRT  ، عملیات اجرائی بهسازی برخی از ایستگاهای مسیر تندور آغاز شد.
وی افزود: عملیات بهسازی ایستگاه های بی آر تی متشکل از تخریب آسفالت، خاکبرداری و انجام عملیات زیر سازی و روسازی می باشد که توسط سازمان عمران شهرداری انجام می پذیرد.
جلالی در ادامه گفت: در ادامه این طرح روند روسازی و زیرسازی ایستگاههای کلانترکوچه، میدان قطب و تپلی باغ در مسیر تندرو هم اکنون در حال انجام میباشد.  
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در خاتمه ضمن تشکر از حمایت شهردار محترم تبریز از استمرار اجرای پروژه فوق تصریح کرد: اجرای این طرح از استهلاک اتوبوس ها و همچنین خطرات محتمل حاصل از خرابی و جمع شدگی آسفالت پیشگیری کرده و علاوه بر سهولت عبور اتوبوس ها جلوه های بصری حاصل از خرابی ها را  نیز بهبود می بخشد.


ش حاضری