تاریخ : دوشنبه 20 اسفند 1397     |     کد : 2326

معاون اجرایی شرکت واحداتوبوسرانی تبریز وحومه خبرداد

خدمات رسانی ویژه ناوگان اتوبوسرانی در یوم الرغائب

به گزارش روابط عمومي شرکت واحد اتوبوسراني تبريز و حومه ، نوتاش معاون اجرایی این شرکت با گرامیداشت فرارسيدن ماه رجب ، از تمهیدات ویژه‌ای برای انتقال شهروندان به آرامستان های شهر در یوم الرغائب (نخستين پنجشنبه ماه رجب)خبرداد. 

 وی با اعلام این مطلب گفت: با توجه به افزایش میزان تقاضای شهروندان برای عزیمت به آرامستان های سطح شهر در این روز، این شرکت با سازماندهی مناسب و تخصیص ناوگان مورد نیاز در قالب ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت با کنترل و نظارت  عوامل اجرایی و گشتهای نظارت و بازرسی و پشتیبانی فنی ، اقدام به ارائه خدمات مناسب و بهینه برای جابجایی شهروندان عزیز در این روز خواهد نمود. 
نوتاش افزود: شرکت واحد اتوبوسرانی با اختصاص بیش از 150 دستگاه اتوبوس بخش خصوصی از ساعت 5/6 صبح الی نیم ساعت بعد از اذان مغرب و عشاء  روز  پنج شنبه 23 اسفند جابجایی مسافرین محترم را در مسیرهای مربوطه بر عهده خواهد داشت و در کنار این خدمات گسترده، سایر خطوط بویژه سامانه اتوبوسهای تندرو، خدمات روزمره خود را با تمامی توان ارائه خواهند نمود و شهروندان عزیز می توانند از این خدمات نیز بهره مند شوند .
معاون اجرایی شرکت واحد تصریح کرد: تعدادی از اتوبوسهای واحد گشت نیز برای پشتیبانی خدمات رسانی در گلزار شهدای وادی رحمت جهت ارائه خدمات مطلوبتر پیش بینی شده که بعد از اتمام سرویس دهی، در صورت نیاز از وادی رحمت به طرف شهر خدمات ارائه خواهند نمود. وی در پایان تصریح کرد: شرکت واحد اتوبوسرانی با تمامی توان و با ارائه خدمات مناسب و بهینه به لحاظ کیفی و کمی در مسیر های ذیل در یوم الرغائب در خدمت شهروندان عزیز خواهد. 
- مسیر گلزار شهدای وادی رحمت : حرکت اتوبوسها از ابتدای پایانه محققی ضلع غربی (مقابل پاساژ همت)
- آرامستان ملک: حرکت اتوبوسها از پایانه جمهوری اسلامی (خط128)سیلاب قوشخانه
- آرامستان ستارخان: حرکت اتوبوسها از پایانه میدان شهداء(خط 125 ) منبع
- آرامستان بقائیه: حرکت اتوبوسها از پایانه محققی ضلع شرقی(102)شهید منتظری
- آرامستان امامیه: حرکت اتوبوسها از پایانه محققی ضلع شرقی (104) مشروطه
گفتنی است روز جمعه نیز تعداد قابل توجهی از اتوبوسها برای خدمات رسانی به گلزار شهدای وادی رحمت از ساعت 5/7 صبح الی نیم ساعت بعد از اذان مغرب و عشاء ، سازماندهی گردیده اند.


ش حاضری