تاریخ : شنبه 18 اسفند 1397     |     کد : 2322

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

آماده سازی اتوبوسهای تبریزگردی برای میزبانی از میهمانان نوروزی

براساس سازمان دهی و برنامه ریزیهای انجام یافته، ارائه خدمات تبریزگردی به مسافرین و گردشگران، در عید نوروز انجام خواهد گرفت.

  به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه،فرخ جلالی مدیر عامل اتوبوسرانی تبریز با اعلام این خبر گفت: براساس سازمان دهی و برنامه ریزیهای انجام یافته، ارائه خدمات تبریزگردی به مسافرین و گردشگران، در عید نوروز انجام خواهد گرفت.
جلالی تصریح کرد: اجراي طرح تور تبریزگردی که در سالهای گذشته با استقبال گسترده و رضایتمندی مسافران ، میهمانان ، گردشگران و حتی شهروندان تبریزی مواجه شد ، امسال نیز برای بازدید میهمانان گرامی از مراکز گردشگری و تاریخی شهر تبریز اجرا  و با آمادگی کامل پذیرای مسافرین و میهمانان عزیز خواهیم بود.
وی افزود: 22 دستگاه از مجهزترین اتوبوسهای واحد گشت از 1 الی 12 فروردین ماه در دو شیفت کاری از ساعت 9صبح تا 13 ظهر و 16 تا 20 شب به ارائه خدمات به مسافرین و میهمانان نوروزی و همچنین شهروندان عزیز خواهند پرداخت.
جلالی اضافه کرد: این طرح با همکاری سازمان توسعه گردشگری شهرداری تبریز انجام می پذیرد و   اتوبوسهای گردشگری نیز  در مکانهایی که متعاقبا" از طریق  سازمان گردشگری اعلام خواهد شد مستقر و نسبت به جابجایی میهمانان گرامی برای بازدید از مراکز گردشگری و تاریخی شهر تبریز اقدام خواهند نمود.
وی در پایان افزود: اتوبوسرانی کلانشهر تبریز جزء اولین و پیشرو ترین ها، در خدمات رسانی و خلق ایده های نو در حوزه حمل ونقل عمومی بویژه درحوزه صنعت گردشگری می باشد و امیدواریم بتوانیم به هدف نهایی که همان جلب رضایت میهمانان  نوروزی و همشهریان عزیز می باشد دست یابیم.
 


ش حاضری