تاریخ : پنجشنبه 16 اسفند 1397     |     کد : 2321

معاون عمرانی وزیر کشور

فعالیت اتوبوسرانی تبریز با وجود مشکلات موجود کاری جهادی است

جلسه رسیدگی به مشکلات شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با حضور معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها برگزار شد.

به گزارش روابط  عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه پیرو حضور  و بازدید دکتر پزشکیان نائب رئیس مجلس شورای اسلامی از  شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه و  قول مساعد بر رسیدگی به مشکلات این شرکت و هماهنگی جلسه مشترک با حضور معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها، روز
 سه شنبه مورخ 97/12/14 جلسه ای با حضور فرخ جلالی مدیرعامل و خدایی معاون فنی شرکت واحد با دکتر جمالی نژاد معاون محترم عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها برگزار شد.
در این جلسه مسائل و مشکلات اتوبوسرانی تبریز در خصوص خرید اتوبوس ، بازسازی ناوگان، تامین لوازم و قطعات یدکی و لاستیک در بخش خصوصی و دولتی، بیمه ی رانندگان بخش خصوصی و عدم اعطای کمکهای دولتی  با توجه به وضیعت اقتصادی موجود مطرح گردید.
در ادامه جلسه دستورات لازم توسط معاون محترم وزیر کشور صادر و مقرر شد پیگیریهای لازم دراسرع وقت جهت حل مشکلات صورت پذیرد.
جمالی نژاد در خاتمه  بر کار جهادی اتوبوسرانی که با و جود مشکلات متعدد مالی با آمار اتوبوس فعال بالا در امر خدمات دهی به مردم فعالیت می نمایند تاکید و از زحمات مدیرعامل و کارکنان این شرکت قدردانی نمود.
 


ش حاضری