تاریخ : چهارشنبه 8 اسفند 1397     |     کد : 2313

همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه (س)صورت گرفت

تقدیر از بانوان شاغل در شرکت واحد اتوبوسرانی

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه همزمان با سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن مدیر عامل این شرکت با بانوان شاغل در اتوبوسرانی دیدار و از آنان تقدیر بعمل آورد.

جلالی در این دیدار ضمن تبریک روز زن و سالروز میلاد حضرت فاطمه (س) و سلاله پاکش حضرت امام خمینی (ره) افزود : حضرت زهرا (س) الگویی تمام عیار، شایسته و کامل برای زن مسلمان در تمامی دوران هستند و بانوان ایرانی با پیروی از شخصیت معظم آن بانوی مکرمه ثابت کرده‌اند که الگوی کاملی را برای همه عرصه‌های زندگی خود انتخاب کرده‌اند و امیدوارم همه ما با مد نظر قرار دادن سیره عملی حضرت فاطمه زهرا(س) به سوی جامعه ای متعالی تر حرکت کنیم.
وی در ادامه با اشاره به شرایط اقتصادی موجود در جامعه و تاثیر آن بر روی همه بخشها افزود: شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با وجود همه مشکلات و کمبودها بخصوص در حوزه تامین مالی و خرید اتوبوس و قطعات مختلف اتوبوس با تلاش شبانه روزی همکارانمان همچنان پیشتاز ارائه خدمات مطلوب در حوزه حمل و نقل عمومی به شهروندان و مسافرین عزیز می باشد و در این وضعیت استمرار و افزایش خدمات رسانی مطلوب، فعالیت و تلاش دو چندانی را می طلبد.
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در پایان ضمن تشکر از زحمات بانوان شاغل در شرکت، با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از آنان تقدیر و تشکر بعمل آورد.
  
 
 
 
 
 
 
 
 


ش حاضری