تاریخ : شنبه 6 بهمن 1397     |     کد : 2285

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

توقف تعدادی از اتوبوسهای شرکت واحد بدلیل کمبود لاستیک و قطعات یدکی

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی از توقف اتوبوسها به دلیل کمبود لاستیک خبر داد

 
به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، فرخ جلالی مدیرعامل این شرکت با اعلام این مطلب افزود: تامین لاستیک بالاخص  برای اتوبوسهای  دارای لاستیک با سایز  315  در حال حاضر با مشکل  جدی مواجه شده  و این امر مشکلاتی را در امر خدمات رسانی برای ناوگان اتوبوسرانی بوجود آورده است.
جلالی بابیان اینکه اتوبوس‌ها همواره به تعمیرات دوره‌ای، تعویض روغن و قطعات مصرفی نیاز دارند افزود: بدلیل عدم پرداخت کمکهای دولتی در سه سال گذشته و نبود نقدینگی و عدم تخصیص اعتبار  همواره تعدادی از اتوبوس‌ها بعلت کمبود قطعات و لوازم مورد نیاز در تعمیرگاه‌ها متوقف هستند  و اگر حمایتهای شهرداری و شورای محترم شهر از ناوگان شرکت واحد نبود امروز شاهد توقف تعداد بسیار بیشتری از اتوبوسها بدلیل مشکلات تامین قطعات و لاستیک بودیم.
وی در ادامه افزود: در حال حاضر تعداد 30 دستگاه اتوبوس در بخش دولتی و خصوصی به علت نبود لاستیک متوقف هستند و امیدواریم با حل مشکل، اتوبوسهای فوق در چرخه حمل و نقل عمومی  و خدمت رسانی قرار گیرند.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در پایان گفت: مکاتباتی برای تهیه لاستیک اتوبوسها با فرماندار  محترم و مدیر کل محترم  صنعت و معدن  انجام شده است  که امیدوار هستیم با تامین هر چه زودتر این تایرها بتوانیم خدمات حمل و نقل عمومی ایمن و مناسب برای شهروندان و مسافرین عزیز ارائه نماییم. در غیر اینصورت اگر تهیه لاستیک به این روال پیش رود ارائه خدمات مطلوب به شهروندان با مشکل روبرو خواهد شد.


ش حاضری