تاریخ : پنجشنبه 29 آذر 1397     |     کد : 2258

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه:

ارائه خدمات واحد گشت اتوبوسرانی با بیش از 100 دستگاه اتوبوس مجهز

واحد گشت اتوبوسرانی تبریز هم اکنون با 100 دستگاه اتوبوس مجهز در حال ارائه خدمات حمل و نقل به نهادها و همشهریان عزیز می باشد.

 
به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه فرخ جلالی مدیر عامل این شرکت  افزود: واحد گشت اتوبوسرانی تبریز هم اکنون با 100 دستگاه اتوبوس مجهز در حال  ارائه خدمات حمل و نقل به ادارات و نهادهای مختلف از جمله کارکنان دانشگاههای تبریز، سهند، علوم پزشکی، پالایشگاه و پتروشیمی و  همچنین سرویس دهی در مناسبتهای مختلف ملی و مذهبی و نیز ارائه خدمات متفرقه  به شهروندان می باشد و سرویس دهی منظم اتوبوسهای دربستی، باعث ایجاد رضایت حدکثری  نهادها و ادارات و همچنین مردم عزیز از خدمات  واحد گشت اتوبوسرانی تبریز شده است.
مدیر عامل شرکت وحد  اتوبوسرانی تبریز و حومه همچنین با اشاره به پشتیبانی اتوبوسهای واحد گشت در مواقع ضروری گفت: در زمان کمبود اتوبوس در خطوط بالاخص مسیر تندرو از اتوبوسهای این واحد در رفع مشکلات سرویس دهی در خطوط نیز استفاده می گردد.
وی همچنین با اشاره به اجرای طرح  اتوبوسهای تبریز گردی که در ایام نوروز و ایام تابستان اجرا می شود افزود: تامین اتوبوسهای این طرح نیز بر عهده واحد گشت می باشد که با برنامه ریزیهای مختلف و منظم این واحد، اجرای این طرح در چند سال اخیر با استقبال و رضایت بالای مسافرین و شهروندان تبریزی روبرو شده است .
شایان ذکر است جلالی همزمان با 26 آذر روز حمل و نقل عمومی از خدمات واحد گشت با اهداء لوح تقدیر به آقای چمن آراء مسئول این واحد قدردانی نمود.
 
ش حاضری