تاریخ : چهارشنبه 2 آبان 1397     |     کد : 2201

با حضور نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز

کاروان شهدای شرکت واحد جهت خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی به مرز مهران اعزام گردید

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز در آستانه اربعین حسینی مراسم بدرقه کاروان شهدای شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز به مرز مهران جهت خدمات دهی به زائرین با حضور حجه الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم...

 
به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز در آستانه اربعین حسینی مراسم بدرقه کاروان شهدای شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز به مرز مهران جهت خدمات دهی به زائرین با حضور حجه الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم، نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز، ،ریاست و برخی اعضای محترم شورای اسلامی شهر و شهردار کلانشهر تبریز برگزار گردید.
در این مراسم که مقابل بیت نماینده ولی فقیه در استان برگزار شد حجه الاسلام و المسلمین دکتر آل هاشم در ابتدا ضمن تشکر از خدمات شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز بابت راه اندازی و اعزام این کاروان به مرزمهران گفت: عشق  به زیارت  امام حسین (ع) است که این سیل جمعیت را به سوی کربلا سوق داده است و این اشتیاقی که  اکنون جهت خدمات رسانی و جابجایی زائرین اربعین در جمع کاروان اعزامی حاکم است نشات گرفته از همین عشق به حسین (ع) است.
نماینده ولی فقیه در استان ادامه گفت: راهپیمایی بزرگ اربعین در سلوک شیعه اکنون به یک حرکت عظیم فرهنگی تبدیل شده است و هر ساله بر جمعیت عاشقان سالار شهیدان در این مراسم بزرگ پیاده روی ا افزوده می شود و این به برکت وجود مبارک امام حسین (ع)است.
ایشان در پایان افزودند: خدمت به زائرین اربعین سعادتی است که نصیب هر کسی نمی شود و قطعا" رانندگان و افرادی که در این کاروان جهت خدمات دهی به زائرین اعزام می شوند اجر و ثواب لازم را خواهند برد .
در حاشیه این مراسم نیز جلالی مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی شهرداری تبریز با بیان اینکه اکنون 50 دستگاه اتوبوس به همراه 5 خودرو امدادی و نظارتی راهی مرز مهران جهت جابجایی و خدمات دهی به زائرین اربعین حسینی هستند افزود: و در صورت نیاز شرکت احد اتوبوسرانی شهرداری تبریز آمادگی لازم را دارد که اتوبوسهای بیشتری را اعزام نماید و کاروان شهدای شرکت واحد زائرین را از سوم تا چهاردهم آبان ماه از  شهر مهران تا نقطه صفر مرزی  جابجا خواهند نمود.        
 


ش حاضری