تاریخ : سه شنبه 10 مهر 1397     |     کد : 2185

معاون اداری و مالی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه خبر داد

کارگاه آموزشی مهارتهای زندگی ویژه بانوان برگزارگردید

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه بهنام اصلی زاده معاون اداری و مالی این شرکت از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع مهارتهای زندگی با محوریت خود آگاهی و خودشناسی...

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه بهنام اصلی زاده معاون اداری و مالی این شرکت از برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع مهارتهای زندگی با محوریت خود آگاهی و خودشناسی با هدف آگاه سازی و توانمند سازی در مدیریت خانواده برای بانوان شاغل در شرکت و  همچنین همسران اتوبوسرانان خبر داد.
وی گفت: در این کارگاه آموزشی که با حضور  خانم دکتر مهدوی استاد دانشگاه ،روانشناس  و مشاور حوزه خانواده برگزار شد  مباحثی در خصوص نحوه صحیح زندگی و مقابله با اضطراب های محیطی، علل افسردگی و نحوه پیشگیری از آن ، ایجاد نشاط و انگیزه و امید به زندگی در بین بانوان، روش های صحیح غلبه بر خشم و ... مطرح شد.
اصلی زاده افزود :در ادامه کارگاه مهارت های مختلفی از جمله  مهارت خود آگاهی و خود شناسی  ،مهارت برقراری ارتباط موثر ،مدیریت استرس، سبک های ارتباطی در زندگی ،مهارت جرأت مندی و  مهارت حل مسأله ... آموزش داده شد و به سوالات شرکت کنندگان پاسخ داده شد.
اصلی زاده در پایان تصریح کرد: برنامه ریزی و اجرای دوره های آموزشی مرتبط با نیازهای کارکنان و خانواده های آنان در اولویت تقویم آموزشی و برنامه کاری شرکت می باشد که با جدیت در حال پیگیری می باشد.  
 
 
 
 
 


ش حاضری
نوشته شده در   سه شنبه 10 مهر 1397  ساعت  12:04   توسط   ش حاضری    تعداد بازدید  125
ویرایش شده در چهارشنبه 11 مهر 1397 ساعت 13:25 توسط ش حاضری
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :