تاریخ : شنبه 16 تير 1397     |     کد : 2114

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه خبر داد:

صدور پروانه بهره برداری فعالیت و اشتغال برای فعالین حوزه حمل و نقل مسافر

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه، فرخ جلالی مدیر عامل این شرکت با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای مصوبه هیات وزیران مبتنی بر تخصیص سوخت ...

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه، فرخ جلالی مدیر عامل این شرکت با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرای مصوبه هیات وزیران مبتنی بر تخصیص سوخت بر ناوگان حمل و نقل مسافر شهری بر اساس پیمایش ، طرح ساماندهی ناوگان حمل و نقل دیزلی درونشهری اجرایی می شود.
وی گفت: این طرح به منظور تسریع در سازماندهی حمل و نقل مسافر شهری و رسیدن به اهداف مورد نظر و ارائه خدمات مطلوب در حال اجرا است  و برای صاحبان خودروهایی که در این طرح ثبت نام نموده اند پروانه فعالیت صادر میشود .
جلالی تصریح کرد: کلیه دارندگان ناوگان نفت گاز (دیزل) درونشهری و حومه ای به منظور دریافت سهمیه سوخت ناوگان مکلف شدند در سامانه کشوری www.utcms.ir ثبت نام نمایند و در گام بعد مالکان این ناوگان باید با مراجعه شرکت واحد  نسبت به طی مراحل اخذ پروانه بهره برداری فعالیت و اشتغال برای دریافت آن اقدام نمایند .
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه افزود: روند صدور پروانه های بهره برداری فعالیت و اشتغال برای فعالین  حوزه حمل و نقل مسافراز ابتدای سالجاری از سازمان حمل و نقل بار منفک و توسط شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز  ارائه خدمات میشود و بر همین اساس واحد صدور پروانه مسافر بری در شرکت تاسیس شده تا جهت صدور پروانه بهره برداری فعالیت و اشتغال ،  برای ساماندهی ناوگان حمل و نقل مسافری و ثبت نام بیمه رانندگان در سامانه اتحادیه اتوبوسرانی کشوری اقدام نماید.
 
 


ش حاضری