تاریخ : سه شنبه 12 تير 1397     |     کد : 2111

تجلیل شهردار تبریز از راننده خیر شرکت اتوبوسرانی

شهردار تبریز در پی اقدام انسان دوستانه راننده اتوبوس شرکت واحد تبریز برای حمایت مالی از مسافر نیازمندش تقدیر کرد و گفت: افتخار می کنیم بدنه شهرداری تبریز را نیروهای مخلص و خدوم تشکیل داده اند.

 
 شهردار تبریز در پی اقدام انسان دوستانه راننده اتوبوس شرکت واحد تبریز برای حمایت مالی از مسافر نیازمندش ، از وی تقدیر کرد و گفت: افتخار می کنیم بدنه شهرداری تبریز را نیروهای مخلص و خدوم تشکیل داده اند.
به گزارش  روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز به نقل ازشهریارنیوز، مهندس ایرج شهین باهر در دفتر کار خود میزبان راننده خیر شرکت واحداتوبوسرانی تبریز بود و ضمن تجلیل از رفتار حمایتگرانه وی گفت: شرکت واحداتوبوسرانی یکی از بخش هایی است که به طور مستقیم با شهروندان در ارتباط بوده و حجم بالای رضایتمندی شهروندان در این بخش ها حاصل می شود.
شهین باهر با تاکید بر اینکه  شهر تبریز از امسال وارد فضای بین المللی و گردشگری شده است، افزود: تحقق رویکرد هر شهروند یک میزبان، در سایه همت مردم و تلاشگران خدوم مجموعه شهرداری صورت گرفته است .
وی همچنین با تشکر از شهروند عزیزی که با اطلاع رسانی هوشمندانه اش موجب آگاهی از این اقدام ارزشمند شده است، اظهار داشت: خوشحالیم در شهری مشغول خدمت هستیم که شهروندان اش با روحیه مسولیت پذیری و مطالبه گری انرژی صد چندانی به مجموعه شهرداری تبریز می دهند.
 
 


ش حاضری