تاریخ : پنجشنبه 20 ارديبهشت 1397     |     کد : 2091

کاروان سفیران گردشگری تبریز 2018 امروز به ایستگاه شاهرود رسید

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، کاروان سفیران تبریز 2018 که سفر خود را از زنجان آغاز نموده بود به شاهرود رسید.


به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، کاروان سفیران تبریز 2018 که سفر خود را از زنجان آغاز نموده بود به شاهرود رسید.
کاروان سفیران تبریز ۲۰۱۸، شامل ۱۰ دستگاه اتوبوس حامل صنایع دستی مختلف و صنعتگران متعدد استان آذربایجان شرقی است که پس از حضور در شهرهای مختلف کشور و گذر از ۱۵ استان، راهی تبریز می شود.
این کاروان سفر خود را با شعار «تبریز۲۰۱۸» و «حمایت از کالای ایرانی»، از ۵ اردیبهشت ماه آغاز کرده است و علاوه بر معرفی ظرفیت های گردشگری و عرضه سوغات و صنایع دستی تبریز و استان آذربایجان شرقی، با اجرای برنامه های متنوع توسط گروه های هنری و موسیقی محلی آذربایجان شرقی در جمع گردشگران و شهروندان شهر های مختلف، فرهنگ غنی و فولکلور (فرهنگ مردم) آذربایجان را معرفی می کنند.
کاروان سفیران تبریز 2018 تا کنون از شهرهای زنجان، اصفهان، شیراز، بندرعباس، بوشهر و قشم و سیرجان، یزد، بیرجند و مشهد عبور کرده است و عصر دیروز و پس از حضور و اجرا در شاهرود ، امروز وارد سمنان شده و پس از عبور از شهرهای ساری، رشت، آستارا، اردبیل، سرعین و مشکین شهر، به تبریز بازخواهد گشت.
شایان ذکر است شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه تعداد 10 دستگاه اتوبوس را مناسب سازی و در اختیار این کاروان گذاشته است و جمعی از اتوبوسرانان و کارشناسان فنی شرکت واحد نیز،کاروان سفیران تبریز 2018 را در این سفر ایران گردی و شناسایی ظرفیت های گردشگری شهر تبریز، شهر اولین ها همراهی مینمایند.ش حاضری