تاریخ : سه شنبه 4 ارديبهشت 1397     |     کد : 2089

مدیرعامل شرکت واحداتوبوسرانی تبریز وحومه خبر داد.

اجرای طرح گردشگری سیاحتی و زیارتی...به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه ، فرخ جلالی مدیر عامل این شرکت از اجرا و راه اندازی طرح اتوبوس گردشگری زیارتی و سیاحتی در سطح شهر برای شهروندان محترم خبر داد.
وی افزود: این طرح که از نیمه دوم بهار آغاز خواهد شد با محوریت شناسایی آثار تاریخی، گردشگری و زیارتی برای شهروندان عزیز خواهد بود و هدف اساسی این برنامه پرکردن اوقات فراقت عموم مردم در بهار و تابستان و کم کردن بار ترافیکی اماکن پر تردد با استفاده از ظرفیت های حمل و نقل عمومی میباشد.
مدیرعامل اتوبوسرانی اظهار داشت هم اکنون در حال اجرای اقدامات برای تهیه زیرساخت ها و تعیین ایستگاههای مبدا برای اعلان وضعیت حرکتی اتوبوسها در محل های تعیین شده هستیم.
جلالی تصریح کرد: یکی از اهداف این طرح که تا پاسی از شب ادامه خواد داشت ،شناساندن ظرفیت ها وتوانمندیهای گردشگری شهر تبریز و کاهش هزینه سفرهای شهری برای همشهریان و مسافرین بوده و همچنین کمک بیشتر به کاهش ترافیک شهری و آرامش استفاده کنندگان از این اماکن جهت بهره مندی بیشتر خواهد بود.
وی در پایان خاطر نشان کرد برنامه ها و ساعات حرکتی این اتوبوسها متعاقبا از طریق سایت و کانال پیام رسان شرکت واحد اطلاع رسانی خواهد شد.
ش حاضری