تاریخ : پنجشنبه 30 فروردين 1397     |     کد : 2086

اظهارات مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی درخصوص وضعیت اتوبوسرانی

اظهارات مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در خصوص وضعیت BRT و نحوه خدمات رسانی اتوبوسرانی جهت اطلاع وتنویر افکار عمومی


اظهارات مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در  خصوص وضعیت BRT و نحوه خدمات رسانی اتوبوسرانی  جهت اطلاع و تنویر افکار عمومی.
شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه با بیش از 51 سال عمر خدمت خویش همواره در میان مردم وبا مردم وهمراه مردم بوده وخواهد بود که روزانه با بیش از 750 هزار نفر جابجایی در کلانشهر تبریز و با 16 ساعت کاری از صبح علی الطلوع تا 21/30 شب با افتخار خدمتگذاری به شهروندان عزیزو شریف تبریزدارد.
این شرکت روزانه با 700 دستگاه اتوبوس و نزدیک به 2000 نفر نیرو در عرصه حمل ونقل عمومی فعالیت داشته که دراین میان شاید نارسائیها و کاستی هایی هم وجود داشته و هیچگاه منکر آن نیز نیستیم و با جان و دل پذیرای برخی ضعفها و کاستیها هستیم وبرای ارائه خدمات بهترو رفع نواقص همیشه بصورت شبانه روزی در تلاش هستیم .
در خصوص مطالبی که در مورد مسیر BRT نیز مطرح شده است باید اشاره کرد وجود برخی مشکلات از جمله وجود بریدگیهای کوچک و بزرگ به تعداد 91 مورد، عبور خودروهای سبک و سنگین و دوچرخه وموتور و دست اندازهای شدید و چند ساله و عدم مطالعه دقیق قبل از راه اندازی مسیر تندرو و زیر سازی و آسفالت این مسیر که مسائلی هستند که خارج از دسترس اتوبوسرانی می باشد که باعث کمرنگ شدن زحمات کارکنان خدوم و زحمتکش اتوبوسرانی و کاهش کیفیت خدمات رسانی به شهروندان عزیز می باشد و امیدواریم با الطاف مسئولین و نهادهای ذیربط هر چه سریعتر شاهد کاهش و رفع این مشکلات باشیم.
همچنین در خصوص توقف انواع خودروها و موتورسیکلتها در ایستگاههای اتوبوس وبخصوص پایانه های اتوبوسرانی باید اشاره کرد که این موضوع باعث بوجود آمدن مشکلات زیاد در خدمات رسانی به شهروندان و مسافرین بخصوص در ساعات پیک مسافر میشود و ما نیز هیچ ابزار قانونی برای برخورد با این مسئله نداریم و کسی در این خصوص جوابگو نیست. بنابراین اگر مسائل و موانعی که در خصوص خدمات رسانی به همشهریان و مسافرین گرامی وجود دارد و راه حل آنها در اختیار اتوبوسرانی نیست، اقدامات مناسب و سریع صورت گیرد شاهد ارائه خدمات حمل و نقل عمومی مطلوب در شان مردم شهید پرور و ولایتمدار کلانشهر تبریزخواهیم بود.


ش حاضری
نوشته شده در   پنجشنبه 30 فروردين 1397  ساعت  11:28   توسط   ش حاضری    تعداد بازدید  281
ویرایش شده در شنبه 1 ارديبهشت 1397 ساعت 14:32 توسط ش حاضری
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :