مطالب مدیریتی
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مطالب مدیریتی

۱۲ عادت افراد موفق

۱۲ عادت افراد موفق پیش از اینکه با طرز فکر و منش انسان‌های موفق آشنا شوید، ابتدا باید بدانید چه معیاری برای سنجش موفقیت وجود دارد و چه چیزی تعیین می‌کند شما آدم موفقی هستید یا نه؟
چهارشنبه 7 خرداد 1399

فضیلت شبهای قدر

فضیلت شبهای قدر شب قدر از شب‌های مقدس و متبرک اسلامی است. خداوند در قرآن مجید از آن به بزرگی یاد کرده و سوره‌ای نیز به نام «سوره قدر» نازل فرموده است. در تمام سال، شبی به خوبی و فضیلت شب قدر نمی‌رسد.
سه شنبه 23 ارديبهشت 1399

۹ عبارتی که در مکالمه با همکاران‌تان بیشتر باید استفاده کنید

۹ عبارت*  که می‌توانید در صحبت با همکارانتان از آنها استفاده کنید. 

۹ عبارت*  که می‌توانید در صحبت با همکارانتان از آنها استفاده کنید.  اگر فکر می‌کنید غرورتان مانع گفتن این عبارات می‌شود، اشکالی ندارد که کمی از غرور خودتان کم کنید. چیزی که به دست می‌آورید، ارزشش را دارد.
يکشنبه 14 ارديبهشت 1399

۳ ویژگی کارمندان عالی

🔘کارمندهای عالی در سه زمینه بسیار بهتر از کارمندهای خوب عمل می‌کنند:

🔘کارمندهای عالی در سه زمینه بسیار بهتر از کارمندهای خوب عمل می‌کنند: ◀ابتکار عمل...
دوشنبه 18 فروردين 1399

آگهی مزایده

آگهی مزایده تبليغات بدنه اتوبوس

آگهی مزایده تبليغات بدنه اتوبوس تعداد 10دستگاه از اتوبوسهاي دوكابين مسير BRT و 10 دستگاه از اتوبوسهای تک کابین دولتی یا بخش خصوصی در دو گروه
چهارشنبه 27 آذر 1398

حمل‌ونقل پایدار و توسعه شهری

حمل‌ونقل پایدار و توسعه شهری روند سریع توسعه شهرنشینی منجر به افزایش تقاضا برای زیرساخت‌ها نظیر تأمین آب آشامیدنی، شبکه برق و ایجاد امکانات حمل‌ونقل و... شده است.
دوشنبه 28 آبان 1397

کاربرد GIS در مدیریت ترافیک

کاربرد GIS در مدیریت ترافیک مردم کلان شهری چون تهران، سالانه حدود دو میلیارد ساعت از عمر خود را در ترافیک و در راه‌بندان های خیابان‌های پایتخت سپری می کنند. هزینه این اتلاف وقت چیزی در حدود پانصد میلیارد تومان تخمین زده شده است.
چهارشنبه 18 مهر 1397

انواع اتوبوس از لحاظ شکل واندازه

انواع اتوبوس از لحاظ شکل واندازه اتوبوس دو طبقه این نوع اتوبوس از دو طبقه تشکیل شده و هنوز هم در بعضی کشورهای اروپا مخصوصا انگلستان و آسیا استفاده می شود.
چهارشنبه 18 مهر 1397

این ۹ شهر در دنیا بهترین حمل و نقل عمومی را دارند

سیستم حمل و نقل کدام کشورها بهترین است؟

سیستم حمل و نقل کدام کشورها بهترین است؟ در این مبحث ما به یکی از جالب ترین و مهمترین بخش های سفر یعنی حمل و نقل عمومی می‌پردازیم. مسلما اگر شما قصد گشت و گذار در یک شهر غریبه را داشته باشید، نیازمند یافتن وسیله ای برای رفتن به مناطق مختلف آن شهر خواهید بود. اگر شما به هر دلیلی قادر نبوده یا اینکه تمایلی به اجاره خودرو در محل اقامت خود ندارید...
شنبه 20 مرداد 1397