آرشیواخبار شرکت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

دیدار مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با فرماندار جدید شهرستان تبریز

مدیرعامل این شرکت بهمراه جمعی از معاونین و مدیران با مهندس بهروز مهدوی فرماندار جدید شهرستان تبریز  دیدار کردند.

مدیرعامل این شرکت بهمراه جمعی از معاونین و مدیران با مهندس بهروز مهدوی فرماندار جدید شهرستان تبریز  دیدار کردند. به گزارش روابط  عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه فرخ جلالی مدیرعامل این شرکت بهمراه جمعی از معاونین و مدیران با مهندس بهروز مهدوی فرماندار جدید شهرستان تبریز  دیدار کردند.
سه شنبه 28 اسفند 1397

پیام مدیر عامل محترم

به مناسبت فرارسیدن سال نو

به مناسبت فرارسیدن سال نو اکنون که تحول و طراوت طبیعت را به تماشا نشسته ایم زلال یا مقلب القلوب و الابصار را در دلهایمان جاری و دستانمان را از عطر دل انگیز یا مدبر الیل و النهار مملو ساخته و دیدگان دل و جان را از نور معرفت بصیرت می بخشیم ...
يکشنبه 26 اسفند 1397

گزارش تصویری از:

گزارش تصویری از: خدمات رسانی ناوگان اتوبوسرانی تبریز در یوم الرغایب به گلزار شهدای وادی رحمت در مورخه 97/12/23
پنجشنبه 23 اسفند 1397

فصلنامه خبری شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

فصلنامه خبری شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه اولین شماره فصلنامه خبری شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در اسفند ماه 97 منتشر شد.
دوشنبه 20 اسفند 1397

معاون اجرایی شرکت واحداتوبوسرانی تبریز وحومه خبرداد

خدمات رسانی ویژه ناوگان اتوبوسرانی در یوم الرغائب

خدمات رسانی ویژه ناوگان اتوبوسرانی در یوم الرغائب به گزارش روابط عمومي شرکت واحد اتوبوسراني تبريز و حومه ، نوتاش معاون اجرایی این شرکت با گرامیداشت فرارسيدن ماه رجب ، از تمهیدات ویژه‌ای برای انتقال شهروندان به آرامستان های شهر در یوم الرغائب (نخستين پنجشنبه ماه رجب)خبرداد. 
دوشنبه 20 اسفند 1397

سرویس دهی ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

به تماشاگران مسابقه فوتبال  بین تیمهای تراکتور سازی  تبریز و پدیده مشهد

به تماشاگران مسابقه فوتبال  بین تیمهای تراکتور سازی  تبریز و پدیده مشهد شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه به هواداران دیدار تیم های تراکتورسازی تبریز و پدیده مشهدبرای عزیمت به ورزشگاه یادگار امام (ره)سرویس دهی می کنند .
دوشنبه 20 اسفند 1397

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

افزایش استفاده از اتوبوس و تاکسی با اجرای طرح زوج و فرد خودروها

افزایش استفاده از اتوبوس و تاکسی با اجرای طرح زوج و فرد خودروها معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز گفت: طرح زوج و فرد خودروها برای اولین‌بار است که در تبریز از ۱۵ اسفند اجرا می‌شود و ما شاهد این هستیم که با اجرای این طرح مسافران حمل‌شده توسط اتوبوس و تاکسی افزایش یافته است.
دوشنبه 20 اسفند 1397

خبر تصویری از:

خبر تصویری از: جلسه مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با حجت الاسلام و المسلمین علی مصائبی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان آذربایجان شرقی ، مهندس داستان مدیر کل املاک و آزاد سازی شهرداری تبریز و مهندس وظیفه شناس شهردار منطقه 10 تبریز در خصوص حل برخی مشکلات
شنبه 18 اسفند 1397

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

آماده سازی اتوبوسهای تبریزگردی برای میزبانی از میهمانان نوروزی

آماده سازی اتوبوسهای تبریزگردی برای میزبانی از میهمانان نوروزی براساس سازمان دهی و برنامه ریزیهای انجام یافته، ارائه خدمات تبریزگردی به مسافرین و گردشگران، در عید نوروز انجام خواهد گرفت.
شنبه 18 اسفند 1397

معاون عمرانی وزیر کشور

فعالیت اتوبوسرانی تبریز با وجود مشکلات موجود کاری جهادی است

فعالیت اتوبوسرانی تبریز با وجود مشکلات موجود کاری جهادی است جلسه رسیدگی به مشکلات شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با حضور معاون عمرانی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداریها برگزار شد.
پنجشنبه 16 اسفند 1397