اخبار شرکت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

اصلی زاده قائم مقام شرکت واحد

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع راهکارهای کاهش استرس و کنترل خشم در محیط کار برای رانندگان شرکت واحد

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع راهکارهای کاهش استرس و کنترل خشم در محیط کار برای رانندگان شرکت واحد کارگاه آموزشی با موضوع راهکارهای کاهش استرس و کنترل خشم در محیط کار برای رانندگان  و مسئولین مناطق شرکت واحد در فرهنگسرای الغدیر برگزار شد.
شنبه 16 شهريور 1398

قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع مهارتهای زندگی

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع مهارتهای زندگی ششمین کارگاه آموزشی با موضوع مهارتهای زندگی و با محوریت( فرزندپروری) برگزار شد.
پنجشنبه 14 شهريور 1398

در آستانه مهر ماه و بازگشایی مدارس صورت گرفت

برگزاری جلسه هم اندیشی و هماهنگی با مدیران شرکتهای حمل و نقل درونشهری فعال دراتوبوسرانی

برگزاری جلسه هم اندیشی و هماهنگی با مدیران شرکتهای حمل و نقل درونشهری فعال دراتوبوسرانی در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سالتحصیلی جلسه هماهنگی و هم اندیشی با حضور معاون اجرایی و خصوصی سازی و مدیران شرکتهای حمل و نقل درونشهری فعال در اتوبوسرانی برگزار گردید.
پنجشنبه 14 شهريور 1398

مراسم سوگواری وعزاداری سالار شهیدان، امام حسین (ع )

باحضورجمع کثیری از کارکنان شرکت واحد برگزارشد.

باحضورجمع کثیری از کارکنان شرکت واحد برگزارشد. مراسم سوگواری وعزاداری سالار شهیدان،حضرت اباعبداله الحسین (ع ) و یاران باوفایش ، با حضور مدیر عامل ،معاونین وکارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه برگزار شد.
پنجشنبه 14 شهريور 1398

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز خبر داد

استقبال از مهر با رسیدگی به ناوگان و تاسیسات حمل و نقل عمومی

استقبال از مهر با رسیدگی به ناوگان و تاسیسات حمل و نقل عمومی در آستانه مهر ماه و آغاز سالتحصیلی جدید نوسازی ناوگان و تاسیسات حمل و نقل عمومی در دستور کار این شرکت قرار دارد.
دوشنبه 11 شهريور 1398

سرویس دهی ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

به تماشاگران مسابقه فوتبال  بین تیمهای تراکتور و پرسپولیس

به تماشاگران مسابقه فوتبال  بین تیمهای تراکتور و پرسپولیس شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه به هواداران دیدار تیم های تراکتور وپرسپولیس برای عزیمت به ورزشگاه یادگار امام (ره)سرویس دهی می کند
پنجشنبه 7 شهريور 1398

قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه عنوان کرد:

نظارت بر عملکرد ناوگان و رسیدگی به تخلفات اولویت کاری واحد نظارت و بازرسی است

نظارت بر عملکرد ناوگان و رسیدگی به تخلفات اولویت کاری واحد نظارت و بازرسی است تلاش واحد نظارت و بازرسی همواره بر این است تا با انجام وظایف خود و رسیدگی به نحوه ارائه خدمات و جلوگیری از تخلفات احتمالی در بخش ملکی و خصوصی ناوگان، شهروندان و مسافرین گرامی بتوانند از خدمات مناسبی در حوزه حمل و نقل عمومی برخوردار باشند.
چهارشنبه 6 شهريور 1398

قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه:

تداوم طرح  فعالیت و خدمات دهی اتوبوسهای تبریزگردی

تداوم طرح  فعالیت و خدمات دهی اتوبوسهای تبریزگردی طبق روال سالهای گذشته اتوبوسهای تبریز گردی تابستان امسال نیز در خدمت مسافرین گرامی و همشهریان عزیز می باشند و همچنان تا آخر فصل تابستان خدمات دهی اتوبوسهای گردشگری استمرار دارد.
سه شنبه 5 شهريور 1398

شهردار تبریز:

شهرداری ها در برخورد با درآمدهای پایدار هماهنگ عمل کنند/ ضرورت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی

شهرداری ها در برخورد با درآمدهای پایدار هماهنگ عمل کنند/ ضرورت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهردار تبریز تاکید کرد :تمام کلانشهرها و شهرهای مراکز استان ها نیاز به اصلاح و ترمیم ناوگان حمل و نقل عمومی خود دارند
شنبه 2 شهريور 1398

معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه عنوان کرد

ارائه خدمات ایاب و ذهاب به تماشاگران بازی های خانگی تیم های  تراکتور و ماشین سازی تبریز  در مسابقات لیگ برتر جام خلیج فارس

ارائه خدمات ایاب و ذهاب به تماشاگران بازی های خانگی تیم های  تراکتور و ماشین سازی تبریز  در مسابقات لیگ برتر جام خلیج فارس طبق روال فصلهای گذشته مسابقات لیگ برتر فوتبال، شرکت واحد اتوبوسرانی کار جابجایی و خدمات دهی به تماشاگران بازیهای تیمهای تراکتور سازی و ماشین سازی تبریز را که در جام خلیج فارس این فصل حضور دارند انجام خواهد داد.
پنجشنبه 31 مرداد 1398