تاریخ : شنبه 17 اسفند 1398     |     کد : 2610

شهری-حمل و نقل-معارفه

مهندس ایمان غنی زاده سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه شد

طی حکمی از سوی شهردار تبریز، مهندس ایمان غنی زاده به عنوان سرپرست جدید شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه معرفی شد

به گزارش  روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه طی حکمی از سوی شهردار تبریز، مهندس ایمان غنی زاده به عنوان سرپرست جدید شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه  معرفی شد.
در مراسم تودیع و معارفه ای که بدین منظور به ریاست دکتر موسایی قائم مقام شهردار تبریز تشکیل یافت دکتر موسایی ضمن تاکید بر اهمیت توجه به حمل و نقل عمومی گفت: بحث حمایت از حمل و نقل عمومی شامل فرهنگسازی، بازسازی و نوسازی ناوگان و هوشمندسازی آن همیشه مورد تاکید شهرداری تبریز بوده است و در سالیان اخیر نیز علیرغم عدم اختصاص و تامین کمکهای مصوب،شهرداری تبریز با خرید بیش از  53دستگاه اتوبوس جدید و 60 دستگاه مینی بوس و تامین مالی سایر موارد لازم،  حمایت های کاملی از اتوبوسرانی انجام داده است.
قائم مقام شهرداری تبریز تصریح کرد: با این وجود، لزوم نگرش علمی جهت کاهش هزینه های غیر ضروری از طریق  هوشمند سازی سیتمهای خدمات رسان بمنظور مدیریت سفرهای شهروندان  بسیار مهم  است که شهرداری تبریز در این امر نیز از دستگاههای پیشگام می باشد.
وی با اشاره به اینکه پروژه های عمرانی شهرداری تبریز نیز با قوت در حال اجراست افزود: با وجود مشکلات متعدد، شهرداری تبریز از معدود شهرداریهای کشور است که پروژه های عمرانی خود را با قوت در حال اجرا دارد.
دکتر موسایی با اشاره به جایگاه خدمات شرکت واحد نیز گفت: بدلیل استفاده عموم شهروندان از خدمات شرکت واحد و اهمیت تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی باید برنامه ریزیهای لازم جهت حل مشکلات مربوط به تامین اتوبوسهای جدید و نیز هوشمندسازی برداشته شود بطوریکه شهروندان با برنامه ریزی و به سهولت بتوانند از خدمات اتوبوسرانی استفاده نمایند و این در حالیست که در بودجه سال آتی توجه کافی به این امر شده است و در صورت تامین اتوبوس جدید، مشکلی از این بابت وجود نخواهد داشت.
قائم مقام شهرداری تبریز با اشاره به خدمات مدیرعامل سابق شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه و قدردانی از ایشان  افزود: تغییر و تحول در سازمانها امری عادی است و با شناختی که از آقای مهندس ایمان غنی زاده نیز داریم و فردی جدی، با پشتکار بالا، پرتلاش، پاکدست و صاحب نظر در حوزه حمل و نقل هستند و  قبلا" نیز عضو هیئت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه بوده اند امیدواریم منشآ اثرات خیر و پیشرفت و بالندگی برای سیستم حمل و نقل عمومی شهر تبریز و اتوبوسرانی گردند.
فرخ جلالی مدیر عامل سابق شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه نیز در این مراسم گزارشی از عملکرد سه و نیم ساله ی خود در اتوبوسرانی تبریز ارائه داد.
در ادامه این مراسم مهندس ایمان غنی زاده سرپرست جدید شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ضمن تشکر از حسن نظر و اعتماد مجموعه مدیریت شهری تبریز به ایشان گفت: اولویت های کاری بنده در اتوبوسرانی تبریز مشارکت و کار جمعی جهت ارتقاء جایگاه سازمانی و افزایش کیفی و کمی خدمات ناوگان اتوبوسرانی، کسب حداکثری رضایت شهروندان و  لزوم رعایت نظم و انضباط کاری کارکنان، توجه جدی به بحث نت(نگهداری و تعمیرات ناوگان)، توجه ویژه به بحث هوشمندسازی، آموزش و فرهنگسازی بین شهروندان و رانندگان و کارکنان شرکت واحد در خصوص حمل و نقل عمومی می باشد که تحقق این موارد در سایه ی همکاری و همفکری مدیران و معاونین و نیز حمایت های مجموعه ی مدیریت شهری میسر  می باشد.
در پایان این مراسم دکتر موسایی قائم مقام شهردار تبریز به نمایندگی از دکتر ایرج شهین باهر،  از تلاش های فرخ جلالی مدیرعامل سابق شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه  تقدیر و مهندس ایمان غنی زاده  به عنوان سرپرست جدید این شرکت منصوب شد.
شایان ذکر است مهندس ایمان غنی زاده مدیریت و ریاست هیئت مدیره سازمان عمران، ریاست هیئت مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی،جانشینی مدیرکل بازرسی شهرداری و معاونت شهرسازی و معماری مناطق ۱ و ۵ را در کارنامه خود دارد.

 


ش حاضری