تاریخ : سه شنبه 22 بهمن 1398     |     کد : 2585

مدیر عامل شرکت واحداتوبوسرانی تبریزوحومه خبر داد.

تامین ناوگان مراسم یوم الله 22 بهمن با بالاترین ظرفیت انجام گرفت

شرکت واحد اتوبوسرانی در راستای اجرای باشکوه تجمع استکبار ستیزی وحضور حداکثری مردم شریف تبریز و با وجود بارش شدید برف و برودت بی سابقه ی دما از نقاط مختلف شهر و شهرک های اقماری در راهپیمایی 22بهمن، خدمات رسانی ویژه ای را به این مراسم مذکور ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، فرخ جلالی مدیرعامل این شرکت از پشتیبانی گسترده مراسم یوم الله 22 بهمن ، توسط اتوبوسهای شرکت واحد خبر داد.
وی افزود: حماسه 22 بهمن روز مبارزه با استکبار جهانی و آمریکاست و برای ملت ایران هیچ وقت تمام نخواهد شد و شرکت واحد اتوبوسرانی در راستای اجرای باشکوه تجمع استکبار ستیزی وحضور حداکثری مردم شریف تبریز و با وجود بارش شدید برف و برودت بی سابقه ی دما از نقاط مختلف شهر و شهرک های اقماری در راهپیمایی 22بهمن، خدمات رسانی ویژه ای را به این مراسم مذکور ارائه داد.
فرخ جلالی تصریح کرد: علاوه بر تامین اتوبوسهای راهپیمایی ، ناوگان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت کار جابجایی مسافرین و راهپیمایان عزیز را در 4 پایانه اصلی و پایانه های فرعی اتوبوسرانی در خطوط شهری وحومه را انجام داد.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز در پایان تصریح نمود در کنار این خدمات گسترده ، کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی مثل همیشه ، دوشادوش ملت قهرمان ایران اسلامی و مردم شهید پرور تبریز در راهپیمایی بزرگ یوم الله 22 بهمن با شور گسترده حضور یافته و بیعت مجدد خود با آرمانهای امام راحل عظیم الشان و شهدای والامقام انقلاب اسلامی و رهبر معظم انقلاب را اعلام کردند.
گفتنی است شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز وحومه بعنوان مهمترین نهاد پشتیبانی لجستیکی حمل ونقل شهری در مراسمات ملی ومذهبی ، تامین اتوبوسهای راهپیمایی مذکور را از ساعت 9 صبح تا اتمام مراسم و مراجعه شهروندان به مقصدهای خود  به انجام رسانید که اکثر سرویس های بخش دولتی نیز بصورت رایگان انجام گرفت.


ش حاضری