تاریخ : يکشنبه 17 تير 1397     |     کد : 2116

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز خبر داد

آغاز فعالیت اتوبوسهای تبریزگردی در پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی

به گزارش روابط عمومی شرکت واحداتوبوسرانی تبریز وحومه ،فرخ جلالی مدیرعامل اتوبوسرانی شهرداری کلانشهرتبریز از آغازخدمات رسانی رایگان اتوبوس‌های تبریزگردی به میهمانان و مسافران تابستانی خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی شرکت واحداتوبوسرانی تبریز وحومه ،فرخ جلالی مدیرعامل اتوبوسرانی شهرداری  کلانشهرتبریز از آغازخدمات رسانی رایگان اتوبوس‌های تبریزگردی به میهمانان و مسافران تابستانی خبر داد.
وی افزود: در سنوات گذشته میزان استفاده گردشگران از اتوبوس‌های تبریزگردی برای دسترسی آسانتر به مکان‌های تاریخی و دیدنی شهر نشانگر رضایتمندی مسافران و میهمانان ازخدمات ارائه شده توسط اتوبوسهای گردشگری است.
جلالی تصریح کرد: با توجه به اینکه امسال شهر تبریز پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی بوده و به قطب ارتباطی کشور تبدیل شده، و بخاطر وجود آب و هوای خوب وخنک،در تابستان امسال و بدلیل دارا بودن آثار تاریخی ارزشمند و تمدن غنی ،  شاهد افزایش  حضور گردشگران و مسافرین جهت گذراندن تعطیلات خواهیم بود و از این جهت اتوبوسهای گردشگری شرکت واحد امسال نقش پررنگتری در حوزه گردشگری خواهند داشت.
جلالی در پایان خاطرنشان کرد: امسال نیز در اتوبوس‌های گردشگری از اتوبوسرانان مجرب و آموزش دیده در حوزه زبان انگلیسی و مباحث گردشگری در راستای خدمات رسانی و جلب رضایتمندی بیشتر میهمانان و مسافرین استفاده میگردد.
 


ش حاضری
نوشته شده در   يکشنبه 17 تير 1397  ساعت  12:39   توسط   ش حاضری    تعداد بازدید  106
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :