اخبار شرکت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سرویس دهی ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

به تماشاگران مسابقه فوتبال  بین تیمهای تراکتور و مس کرمان

به تماشاگران مسابقه فوتبال  بین تیمهای تراکتور و مس کرمان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه به هواداران تیمهای تراکتور تبریز و  مس کرمان سرویس دهی می نماید.
دوشنبه 28 بهمن 1398

قائم مقام شهردار تبریز:

شهرداری تبریز به استقبال بهار می رود/ از طرح ویژه اتوبوس های رایگان تبریز گردی تا لکه گیری آسفالت معابر و زیباسازی و گلکاری شهر

شهرداری تبریز به استقبال بهار می رود/ از طرح ویژه اتوبوس های رایگان تبریز گردی تا لکه گیری آسفالت معابر و زیباسازی و گلکاری شهر قائم مقام شهردار تبریز با بیان اینکه شهرداری تبریز به استقبال بهار می رود، گفت: تلاش می کنیم تبریز را تا آغاز فصل بهار و ورود گردشگران آماده کنیم.
يکشنبه 27 بهمن 1398

کسب مقام نائب قهرمانی

توسط فرزند همکار شرکت واحد

توسط فرزند همکار شرکت واحد در مسابقات استانی قهرمانی کاراته یادواره سپهبدشهید حاج قاسم سلیمانی
يکشنبه 27 بهمن 1398

کسب عناوین برتر در رشته های آمادگی جسمانی و  دارت توسط کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

در مسابقات گرامیداشت دهه فجر، جام پرچم

در مسابقات گرامیداشت دهه فجر، جام پرچم کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در مسابقات گرامیداشت دهه فجر جام پرچم موفق به کسب مقامهای برتر رشته های مختلف شدند.
يکشنبه 27 بهمن 1398

توسط مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه صورت گرفت:

تجلیل از بانوان همکار بمناسبت سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن

تجلیل از بانوان همکار بمناسبت  سالروز ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن به گزارش روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه همزمان با سالروز میلاد حضرت زهرای اطهر(س) و روز زن، با حضور مدیر عامل و فرمانده پایگاه مقاومت شهید طاهری شرکت واحد طی مراسمی از بانوان شاغل تقدیر بعمل آمد.
شنبه 26 بهمن 1398

سرویس دهی ناوگان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

به تماشاگران مسابقه فوتبال  بین تیمهای تراکتور و سایپا

به تماشاگران مسابقه فوتبال  بین تیمهای تراکتور و سایپا شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه به هواداران تیمهای تراکتور تبریز و  ساپپا  سرویس دهی می نماید.
چهارشنبه 23 بهمن 1398

مدیر عامل شرکت واحداتوبوسرانی تبریزوحومه خبر داد.

تامین ناوگان مراسم یوم الله 22 بهمن با بالاترین ظرفیت انجام گرفت

تامین ناوگان مراسم یوم الله 22 بهمن با بالاترین ظرفیت انجام گرفت شرکت واحد اتوبوسرانی در راستای اجرای باشکوه تجمع استکبار ستیزی وحضور حداکثری مردم شریف تبریز و با وجود بارش شدید برف و برودت بی سابقه ی دما از نقاط مختلف شهر و شهرک های اقماری در راهپیمایی 22بهمن، خدمات رسانی ویژه ای را به این مراسم مذکور ارائه داد.
سه شنبه 22 بهمن 1398

خبر تصویری

حضور پر شور کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه دوشادوش امت شهید پرور در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن

حضور پر شور کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه دوشادوش امت شهید پرور در راهپیمائی یوم الله 22 بهمن خلق حماسه ای عظیم و ماندگار و بیعت مجدد با آرمانهای امام راحل(ره) و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی
سه شنبه 22 بهمن 1398

فراخوان عمومی

جهت  شرکت در راهپیمایی روز 22 بهمن

جهت  شرکت در راهپیمایی روز 22 بهمن
دوشنبه 21 بهمن 1398

بیانیه یوم ا...22بهمن

شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه حضور میلیون ها نفر در راهپیمایی ۲۲ بهمن هر سال نشانه ی متکی بودن انقلاب به ایمان مردم است. معنای این حضور انبوه و منسجم هر ساله این است که انقلاب اسلامی و نظام برخاسته از آن، متکی بر مردم و ایمان آنان است و علت اصلی ناتوانی دشمنان در متزلزل کردن نظام اسلامی نیز همین است."  (مقام معظم رهبری)  
يکشنبه 20 بهمن 1398