اخبار شرکت
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه؛

با پيگيريهاي مستمر از مراجع ذيصلاح انشالله بامحقق شدن امر، بسته های حمایتی برای رانندگان و بهره بردارن بخش خصوصی ناوگان شرکت واحد ناشی از تعطیلی بدلیل ویروس کرونا ارائه خواهد شد.

با پيگيريهاي مستمر از مراجع ذيصلاح انشالله بامحقق شدن امر، بسته های حمایتی برای رانندگان و بهره بردارن بخش خصوصی ناوگان شرکت واحد ناشی از تعطیلی بدلیل ویروس کرونا ارائه خواهد شد. تابع تصمیمات کلان دولت در خصوص اعطای دیگر بسته‌های حمایتی به اتوبوسرانیهاي كشوري هستیم
چهارشنبه 13 فروردين 1399

سرپرست شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه:

هیچ یک از رانندگان شرکت واحد مبتلا به ویروس کرونا نشده اند

هیچ یک از رانندگان شرکت واحد مبتلا به ویروس کرونا نشده اند ایمان غنی زاده با اعلام این خبر افزود؛ از زمان بروز مشکل ویروس کرونا، اتوبوسرانی تبریز با اقدامات بموقع و مستمر و با ضدعفونی و رعایت دقیق نکات بهداشت فردي ومحيطي ،هیچیک از رانندگان و پرسنل تعمیرگاهی این شرکت تاکنون به ویروس کرونا مبتلا نشده اند.
چهارشنبه 13 فروردين 1399

شهردار تبریز خبر داد؛

خدمات ستادی و اداری شهرداری تبریز تا ۱۵ فروردین بصورت دورکاری انجام می شود.

خدمات ستادی و اداری شهرداری تبریز تا ۱۵ فروردین بصورت دورکاری انجام می شود. این تصمیم با توجه به شیوع کرونا و جهت حفظ سلامت شهروندان عزیز و کارکنان خدوم شهرداری اتخاذ شده است.
دوشنبه 4 فروردين 1399

اطلاعیه مهم : با توجه به شیوع کرونا صورت میگیرد

دوركاري توسط کارکنان ستادی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

دوركاري توسط کارکنان ستادی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه به اطلاع شهروندان و مراجعین محترم می رساند ...
دوشنبه 4 فروردين 1399

پیام نوروزی به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند.

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به‌مناسبت آغاز سال ۱۳۹۹، سال جدید را سال «جهش تولید» نام‌گذاری کردند. متن پیام رهبر انقلاب اسلامی به شرح زیر است:
جمعه 1 فروردين 1399

اطلاعیه مهم

شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در خصوص واگذاری امورات مربوط به باتریسازی-رادیاتورسازی-آهنگری-پنچرگیری-نگهداری تاسیسات و تجهیزات برق و لوله کشی-تزیینات(صافکاری-فایبرگلاس-اتاقسازی-رنگ آمیزی) – تعمیرگاه سیار- فروش و شارژ کارت بلیت الکترونیکی و کنترل کارت بلیت مسافرین از طریق مناقصه و مزایده
پنجشنبه 29 اسفند 1398

پیام نوروزی

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه رسیدن سال نو همیشه نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است...
سه شنبه 27 اسفند 1398

بزودی عرضه اوراق مشارکت شهرداری کلانشهر تبریز

برای اجرای فاز اول طرح توسعه و نوسازی سامانه اتوبوسرانی تبریز

برای اجرای فاز اول طرح توسعه و نوسازی سامانه اتوبوسرانی تبریز با عاملیت بانک شهر
سه شنبه 27 اسفند 1398

تودیع و معارفه

سرپرستان گشتهای انتظامی و مرکز پیام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه

سرپرستان گشتهای انتظامی و مرکز پیام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در پایان این جلسه مهدی اسمعیل زاده بعنوان سرپرست گشتهای انتظامی و  محمد نصیری بعنوان سرپرست مرکز پیام شرکت واحد معرفی و از تلاشهای ایشان در زمان مسئولیت گشتهای انتظامی قدردانی شد.
يکشنبه 25 اسفند 1398

اصلی زاده قائم مقام شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه:

اعطای مرخصی به رانندگان و کارکنان اداری و تعمیرگاهی جهت مقابله با شیوع بیماری کرونا

اعطای مرخصی به رانندگان و کارکنان اداری و تعمیرگاهی  جهت مقابله با شیوع بیماری کرونا با توجه به اولویت حفظ سلامتی،  همکارانی هم که مرخصی استحقاقی آنان به اتمام رسیده است نیز می توانند با نظر مسئول مربوطه و اخذ مرخصی تشویقی تا پایان سالجاری نسبت به حضور در منزل بعنوان بهترین راه  پیشگیری اقدام نمایند.
يکشنبه 25 اسفند 1398